
Настільне кріплення Arctic Z3 Pro Gen 3 Black (AEMNT00051A)
7 010 ₴
- Нет в наличии
- Код: AEMNT00051A
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Звільніть місце на столі. Незалежно від того, чи ви використовуєте його як робоче місце або бойову станцію, кронштейн для монітора ARCTIC Z3 Pro (Gen 3) - це інструмент, який допоможе вам звільнити місце на столі, підвищивши продуктивність та рівень гри. Оптимізована ергономічність. Якщо ви багато часу проводите перед екраном, швидко оціните ергономічні переваги Z3 Pro (Gen 3), особливо можливість налаштувати кут огляду. Пошук оптимального налаштування екрана покращує поставу. Незалежно від того, чи хочете ви відрегулювати висоту, кут нахилу або орієнтацію екрану, Z3 Pro (Gen 3) покращує ергономічні можливості вашого столу та офісного крісла, пропонуючи вам комфорт та адаптивність. Підходить для ультрашироких моніторів. Кронштейн для монітора ARCTIC Z3 Pro (Gen 3) легко підтримує новітні ультраширокі монітори (до 29 дюймів). Класичні монітори 16:9 також сумісні (до 32 дюймів). Z3 Pro (Gen 3) підтримує монітори вагою 15 кг на кронштейні. Оптимальне вирівнювання. Монтажна головка ARCTIC Z3 Pro (Gen 3) робить встановлення та подальші зміни вирівнювання простими та зручними. Неважливо, чи хочете ви трохи нахилити монітор або повернути його на 180 градусів - єдині інструменти, які вам знадобляться, це ваші руки. Концентратор USB SuperSpeed. Стильний USB-концентратор SuperSpeed виводить чотири порти прямо туди, де вони найбільше потрібні – на ваш стіл. Управління кабелями. Набрид безлад кабелів? Завдяки системі керування кабелями, що входить до комплекту постачання Z3 Pro (Gen3), безладні кабелі залишаться у минулому. Проста та швидка установка. Всього кілька простих кроків і інструменти, що додаються - і Z3 Pro (Gen 3) готовий до роботи за вашим столом у найкоротші терміни.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклонно-поворотные |
| Расстояние от стены | - |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 15 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +15/-15° |
| Угол поворота | 180° |
| Количество степеней свободы | - |
| Максимальный стандарт VESA | 100х100 мм |
| Рекомендована діагональ | 32" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм |
| Тип крепежа | Напольные |
Информация для заказа
- Цена: 7 010 ₴





