5 рівнів потужності: 90 Вт-180 Вт-360 Вт-600 Вт-800 Вт. Налаштування часу для приготування, розморожування та підігрівання ваших страв. Поворотний скляний столик діаметром 27 см. Дозволяє мікрохвилям рівномірно підігріти, приготувати та розморозити ваші страви. Робоча камера об’ємом 20 л і з LED підсвічуванням. Великий об’єм камери дає змогу готувати різноманітні страви в різних об’ємах, а LED підсвітка забезпечить ідеальне освітлення робочої камери та заощадить електроенергію. Завдяки емальованому внутрішньому покриттю камери та програмі очищення мікрохвильовку дуже легко очищати.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Цвет корпуса | Белый |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Тип управления | Механическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | відсутні |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Выпечка | немає |
| Откидная дверца | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 260 х 442 х 345 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр поворотного столу | 27 см |
| Максимальная мощность гриля | немає |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Объем | 20 л |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Решетка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | немає |
| Тип | Обычная (соло) |
| Тип відкриття дверцят | С помощью кнопки |
| Тип грилю | без грилю |
Информация для заказа
- Цена: 4 356 ₴







