
Джерело безперебійного живлення Powercom MAC-1K Schuko, Lin.int., 2 х евро, RJ-45, USB, метал (00230041)
16 077 ₴
- Нет в наличии
- Код: MAC-1K Schuko
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Нова серія онлайн ІБП Macan (MAC) має високий коефіцієнт ефективності рівним 0,97 Подвійне перетворення енергії забезпечує стабільну напругу у вигляді чистої синусоїди. Не залежно від частоти вхідного напруги, пристрій забезпечує стабільну частоту 50/60 Гц (визначається користувачем) ДБЖ MAC виконані у вигляді вежі, призначені для захисту комп"ютерів, робочих станцій, серверів, груп комп"ютерів, мережевих комутаторів та іншого обчислювального і телекомунікаційного обладнання, що вимагає високої якості електропостачання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Powercom |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 2х9 Агод |
| Вес | 10.4 кг кг |
| Выходное напряжение | 208-240 В ± 2% |
| Входное напряжение | 208-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 144х228х357 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Защита от короткого замыкания | немає |
| Защита от перегрузки | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість батарей | 2 |
| Количество выходных розеток | 4 |
| Потужність активна | 1000 Вт |
| Потужність повна | 501 - 1000 ВА |
| РК-дисплей | є |
| Тип | линейно-интерактивные (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | чистая синусоида |
| Время переключения | 0 мс |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 16 077 ₴




