
Монітор Asus 27" ProArt PA278CV (90LM06Q1-B02370) IPS Gray/Black
12 628 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM06Q1-B02370
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ProArt Display PA278CV – це 27-дюймовий монітор, призначений для професійної творчої роботи з фото-, відео- та іншими мультимедійними матеріалами. Ця модель може похвалитися широким колірним охопленням (100% sRGB / 100% Rec.709), фабричним калібруванням кольору (CalMAN Verified). Вбудований порт USB-C підтримує передачу даних, виведення зображення в режимі DisplayPort та електроживлення потужністю до 65 Вт. PA278CV дозволяє швидко й легко налаштувати бажану конфігурацію робочого місця. Попередньо встановлені режими Для швидкої оптимізації параметрів монітора під різні додатки призначені встановлені профілі (функція ProArt Preset). Гнучке налаштування У режимі користувача (функція ProArt Palette) монітори ASUS дозволяють гнучко змінювати параметри зображення, як-от колірна температура й гамма, щоб із максимальною точністю отримувати саме таке зображення, яке потрібно при роботі з поточним мультимедійним матеріалом. Налаштування балансу білого здійснюється за шістьма координатами, тобто більш гнучко, ніж у більшості моделей-конкурентів. Універсальний інтерфейс USB-C Монітор ProArt PA278CV може похвалитися широкою сумісністю з різними джерелами відеосигналу, адже він оснащується відразу трьома відеоінтерфейсами (USB-C, HDMI та DisplayPort). Крім режиму DisplayPort, порт USB-C підтримує передачу даних та електроживлення потужністю до 65 Вт. Крім того, PA278CV здатний виступати в ролі USB-концентратора: коли він підключений до комп'ютера через інтерфейс USB (кабелем С–С або С–A), то до цього ж комп’ютера виявляються підключені також і периферійні пристрої, що використовують убудовані в монітор порти USB.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1xHDMI |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 8.4 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 615х374-524х228 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Цвет | сірий з чорним |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 4хUSB3.1 |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 21.28 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 350 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 12 628 ₴







