Tefal Easy Fry Compact EY145А10 — мультипіч, створена для приготування смачних та корисних домашніх страв, які завжди виходять ідеальними! Здорове харчування у найкоротший термін Відкрийте для себе Easy Fry Compact, незамінну мультипіч, яка в найкоротші терміни готує корисні та смачні страви з невеликим додаванням масла або без нього. Ідеальна ємність 3 л Ідеальна ємність об’ємом 3 л, розрахована на 1–4 осіб, у компактному корпусі, що дозволяє заощаджувати максимум місця для зберігання. Економить електроенергію Економте до 70% електроенергії з мультипіччю Tefal *у порівнянні з традиційною духовкою А-класу. Внутрішній тест приготування замороженої картоплі фрі, 2022 рік. Цифровий сенсорний екран Простий у використанні прилад, оснащений інтуїтивно зрозумілою цифровою панеллю управління, яка позбавляє клопоту при приготуванні їжі дома. Програми автоматичного приготування Страви щоразу виходять ідеальними, з 10 передустановками приготування: картопля фрі, курка, стейк, риба, десерт, піца, нагетси, овочі, креветки та бекон. Легке очищення в посудомийній машині Чаша мультипечі з антипригарним покриттям, яку можна мити в посудомийній машині, забезпечує легке очищення та приготування їжі. без стресу. 15-річна ремонтопридатність Недорогі деталі доступні в наших 6200 ремонтних центрах по всьому світу для швидкого ремонту протягом багатьох років — частина нашого зобов’язання щодо захисту навколишнього середовища та скорочення відходів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Тип управления | Сенсорное |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вес | 2.9 кг кг |
| Габарити | 23 х 32 х 29 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная чаша | є |
| Цвет корпуса | білий з чорним |
| Крышка | знімна |
| Количество программ | 10 шт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Нагревательный элемент | металлический ТЭН |
| Нековзні ніжки | відсутні |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Объем чаши | 3 |
| Смотровое окно | відсутнє |
| Мощность | 1300 |
| Программы | випічка, риба, овочі, нагетси, картопля фрі, курка, стейк, креветка, піца, бекон |
| Рабочая температура | 80 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | без термостата |
| Тип | Аэрофритюрница (мультипечь) |
Информация для заказа
- Цена: 3 799 ₴











