
Мультиварка Philips HD4713/41
5 535 ₴
- В наличии
- Код: HD4713/41
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мультиварка Philips All-in-One HD4713/41 - потужна система нагріву за технологією 3D забезпечує розподіл тепла зверху, з боків і до основи для рівномірного приготування інгредієнтів зі збереженням їх справжнього смаку. У 60 програмах приготування попередньо задані оптимальні налаштування приготування страв. Готування проходить так, ніби у вас є свій особистий шеф-кухар. Кожна страва виходить неймовірно смачною завдяки використанню таких програм, як запікання, приготування на парі, готування на повільному вогні та підігрівання, та індивідуальних програм для приготування конкретних продуктів, як-от каші, яловичина та морепродукти. Ємність для приготування з 5-шарового алюмінієвого сплаву з антипригарним покриттям має підвищену зносостійкість. Натисніть кнопку і насолоджуйтеся незмінно смачними стравами, приготованими за допомогою різноманітних програм - від приготування на пару до запікання. Простий у використанні таймер відтермінування старту до 24 годин і автоматична функція підтримання температури протягом 12 годин допоможуть у своєчасному приготуванні, а також підтримці температури страв перед подаванням на стіл. Знімна внутрішня кришка, що легко очищається. Використовуйте функцію інтелектуального контролю температури та тривалості різних стадій приготування на основі обраного вами типу рису та його текстури. Інтелектуальні датчики температури забезпечують моніторинг та оптимізацію теплової енергії для отримання неперевершеного аромату та смакових відчуттів. Корисна функція підтримання температури дасть вам змогу насолодитися рисом у будь-який момент. Якщо функція увімкнена, приготована крупа залишається свіжою, розсипчастою та має потрібну температуру протягом 24 годин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Цвет корпуса | Черный |
| Объем | 5 л |
| Объем чаши | 5 л |
| Потребляемая мощность | 980 Вт |
| Тип прибора | Мультиварка |
| Количество программ приготовления | 60 програм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.78 кг |
| Программы приготовления и функции | |
| Выпечка | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart керування | відсутнє |
| В комплекте | мірна чашка, мультиварка, ложка, решітка для приготування на пару, інструкція |
| Внутрішнє покриття чаші | антипригарное |
| Гарантия | 24 месяца |
| Голосова навігація | немає |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная крышка | відстутня |
| Пароварка | є |
| Попереднє скасування автопідігріву | відсутнє |
| Программы | бобові, випічка, яловичина, яловичина, голубці, йогурт, каша, морепродукти, овочі на парі, підтримання температури, птах, розігрів, рис, ручний режим, свинина, соте, суп, тушкування, ягня |
| Підтримка температури | є |
| Розміри (В х Ш х Г) | 24.5 х 26 х 37 см |
| Розігрів | є |
| Ручне налаштування | є |
| Таймер відтермінування приготування | є |
| Тип | мультиварка |
| Тип керування | Электронное |
| Фритюрница | немає |
| Функція скороварки | без функції скороварки |
Информация для заказа
- Цена: 5 535 ₴








