LPT-500RL (350Вт) – релейний стабілізатор напруги з правильною (чистою) синусоїдою призначений для захисту побутового або офісного електроустаткування від перепадів напруги у спільній мережі живлення електричним струмом. Стабілізатор напруги LPT-500RL (350Вт) має такі технічні параметри: Коректно працює при напрузі (вхідна) 140В ~ 260В у загальній мережі електроживлення. Частотний діапазон вхідної напруги – 50/60 Гц. Форма вихідної напруги у вигляді правильної синусоїди дозволяє підтримувати стабільну величину напруги живлення електроприладів - 220±10%. Обладнаний AVR функцією стабілізації напруги. Висока швидкість перемикання – до 10 мс. Потужність споживання енергії – 350 Вт. Можливість одночасного підключення двох електричних приладів (споживачів), тип підключення – стандартна євророзетка. Представлені характеристики дозволяють стабілізатору напруги LPT-500RL (350Вт) працювати з ККД до 98%. Крім стабілізації напруги, дана модель відмінно справляється з функціями захисту споживачів живлення від мережевих навантажень, амплітудних стрибків напруги і короткого замикання. LPT-500RL (350Вт) відповідає стандарту УкрСЕПРО.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Количество фаз | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Вес | 1.35 кг кг |
| Вес (кг) | 1.35 |
| Вихідна Частота, Гц | 50/60 |
| Выходное напряжение | 220 В ± 10% |
| Вихідна напруга, В | 220 ± 10% |
| Вихідна частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Вихідні роз'єми | розетка |
| Вихідні розетки, шт | 2 х СЕЕ7/4 |
| Вольтметр | відсутній |
| Вхідна Частота, Гц | 50/60 +/- 1 |
| Входная вилка | 1 х СЕЕ7/7 |
| Вхідна напруга,В | 140-260 |
| Вхідна частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Відносна вологість (без конденсату) | 0-70 % |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | немає |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для котлів | Нет |
| Для побутової техніки | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діапазон вхідної напруги | 140-260 В |
| Предохранитель | немає даних |
| Захист | підвищеної/зниженої напруги, перевантаження, короткого замикання |
| Захист від високовольтних імпульсів | немає |
| Захист від зниженої напруги | є |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрузки | є |
| Защита от перегрева | немає |
| Защита от помех | немає |
| Захист від підвищеної напруги | є |
| Клас пило- та вологозахисту | IP20 |
| Кількість вихідних роз'ємів | 2 |
| Кількість ступенів стабілізації | 4 |
| Монтаж | Напольный |
| Потужність активна, Вт | 350 |
| Потужність номінальна, Вт | 350 |
| Потужність повна, ВА | 500 |
| Похибка стабілізації | 10 % |
| Розміри виробу, мм | 115 x 110 x 140 мм |
| Ручка для переноса | немає |
| Струм спрацьовування захисту, А | немає даних |
| Температура довкілля | 0-40 °С |
| Тип підключення стабілізатора | вилка |
| Тип стабилизатора | Релейный |
| Час перемикання, мсек | < 10 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
| Материал | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 1 107 ₴








