Пориньте у світ сушених смаколиків Компанія First Austria надає можливість створити домашні пристосування, наприклад, фруктову шкірку, овочеві чіпси або в'ялену яловичину. Пориньте у світ сушених смаколиків, приготованих власними руками. Забудьте про дорогі покупки сухофруктів Не важливо, чи лежать фрукти, овочі чи м'ясо – процес сушіння повністю автоматизований. Дегідтор First Austria оснащений терморегулятором, що дозволяє налаштовувати температуру від 35°C до 70°C. Це ідеально підходить для збереження поживності та аромату ваших продуктів. Бережне перероблення Що особливо чудово, дегідрататор дозволяє переробляти продукти, які у звичайних умовах можна було б зіпсуватися. Овочі, фрукти і навіть трави можна сушити та використовувати у приготованих стравах. Це не тільки заощаджує ваш час, а й продовжує термін зберігання ваших продуктів. Зручність та безпека Дегідрат оснащений пластиковими полицями, які абсолютно безпечні для харчових продуктів і не містять BPA. Регульований таймер сушіння та функція автоматичного відключення роблять використання цього пристрою максимально комфортним та безпечним. При теплонейтральному режимі вентиляції ви можете бути впевнені, що процес сушіння відбувається наступним чином.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | First |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація роботи | є |
| Автовимкнення | Нет |
| Вес | 2.4 кг кг |
| Высота секции | 1.5/2.7 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Общий объем | немає даних |
| Защита от перегрева | немає |
| Знімні піддони | є |
| Цвет | нержавіюча сталь, чорний |
| Количество секций | 5 шт |
| Максимальная загрузка | немає даних |
| Матеріал піддонів | пластик |
| Мощность | 240 |
| Приготування пастили | немає |
| Прозорі піддони | є |
| Регулювання висоти піддону | є |
| Розміри | 30х30.5х22 см |
| Сушіння горіхів | є |
| Сушіння грибів | немає даних |
| Сушіння зелені та лікарських трав | є |
| Сушіння м'яса (в'ялення) | є |
| Сушіння макаронів, локшини, тіста | немає |
| Сушіння овочів | є |
| Сушіння риби (в'ялення) | немає даних |
| Сушіння фруктів | є |
| Сушіння хліба | немає |
| Сушіння ягід | є |
| Таймер | є |
| Температура сушки | 35 - 70 °С |
| Терморегулятор | є |
| Тип керування | Электронное |
Информация для заказа
- Цена: 1 737 ₴






