Розроблений за військовими стандартами Смарт-годинник, створений для підкорення природи. Виготовлений із міцного цинкового сплаву, його міцний зовнішній вигляд витримав низку випробувань військового рівня, включаючи стійкість до екстремальних температур, низький тиск, стійкість до пилу та досягнення рейтингу водонепроникності IP68. Розроблений із великим 1,43-дюймовим круглим дисплеєм із високою роздільною здатністю 466x466. Довготривала батарея та понад 100 спортивних режимів Смарт-годинник має потужний акумулятор ємністю 400 мАг, який повністю заряджається лише за 2 години, забезпечуючи тривалість використання 13–15 днів і час роботи в режимі очікування 30–45 днів. Як годинник для відстеження фізичної активності, він підтримує вражаючий набір із понад 100 спортивних режимів, включаючи біг, баскетбол, велоспорт, йогу, бейсбол, регбі тощо. За допомогою програми FitCloudPro ви можете легко вибирати та перемикатися між кількома спортивними режимами. Bluetooth виклики та сповіщення Смарт-годинник оснащено технологією Bluetooth 5.2. Ви можете здійснювати та приймати дзвінки прямо зі свого зап’ястка. Крім того, ви можете насолоджуватися улюбленою музикою, отримувати текстові повідомлення з таких додатків як WhatsApp, Facebook, Twitter, Instagram, Skype, Telegram тощо. Незалежно від того, чи перебуваєте ви на зустрічі, працюєте чи їдете за кермом, ви ніколи не пропустите важливий дзвінок або повідомлення Цілодобове відстеження сну та саморобні циферблати Розумний годинник має вбудований 3-осьовий датчик, який допомагає відстежувати режим сну протягом дня та записувати щоденні спалені калорії, а також пропонує понад 200 циферблатів на вибір. Також ви можете налаштувати свій унікальний циферблат. Інші функції Також у функціоналі є більше корисних функцій, зокрема дистанційне керування камерою, оновлення погоди, функції будильника, нагадування про гідратацію, сповіщення про сидячий спосіб життя. Ці функції створені, щоб зробити ваше повсякденне життя зручнішим.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Oukitel |
| Цвет | Серебристый |
| Материал ремешка | Силикон |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | 400 мАгод |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.2 |
| Акселерометр | є |
| Барометр | немає |
| Бездротове зарядження | немає |
| Будильник | є |
| Вес | 76 г кг |
| Встроенная память | 128 МБ |
| Встроенный микрофон | є |
| Виклик голосового помічника | є |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | IP69K |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | немає даних |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | немає |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 1.43" |
| Змінний ремінець | додатковий ремінець у комплекті |
| Цвет корпуса | Silver |
| Колір ремінця | Gray/Orange |
| Компас | немає |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал корпуса | Металл + пластик |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операционная система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Разрешение экрана | 466 х 466 |
| Розмір ремінця | немає даних |
| Розміри корпусу | 51.2 х 56.7 х 13 мм |
| Серія годинників | Oukitel BT50 |
| Стекло | немає даних |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | Нет |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | кругла |
| Время автономной работы | до 15 днів |
Информация для заказа
- Цена: 2 214 ₴










