
Монітор Asus 27" TUF Gaming VG27AQL3A (90LM09A0-B01370) IPS Black 180Hz
12 377 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM09A0-B01370
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
27-дюймовий ігровий монітор із роздільною здатністю QHD (2560 x 1440) і високою частотою оновлення (180 Гц), призначений для професійних кіберспортсменів і захоплених геймерів Технологія мінімізації розмиття ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB Sync), що може бути активована одночасно з адаптивною синхронізацією Сертифікації FreeSync Premium і G-Sync Compatible: висока якість зображення за рахунок змінної частоти оновлення екрана (активовано за замовчуванням) Підтримка технології HDR (High Dynamic Range) із сертифікацією DisplayHDR 400, а також формату HDR10, означає чудову контрастність
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync, Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 6.9 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 615х405-535х215 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.2 |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 23 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яркость | 350 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 12 377 ₴


