
Монітор Asus 23.8" VA24DQSB (90LM054L-B02370) IPS Black
6 329 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM054L-B02370
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ASUS VA24DQSB – це сучасний монітор з діагоналлю 23.8” та роздільною здатністю Full-HD. Його IPS-панель, виконана в безрамковому корпусі, забезпечує широкі кути огляду, а підтримка адаптивної синхронізації Adaptive-Sync за частоти оновлення екрана до 75 Гц підвищує якість зображення при показі динамічних сцен у фільмах та іграх. Ця модель також має чудову ергономіку, оскільки в ній реалізовані технології фільтрації синього світла та мінімізації мерехтіння, сертифіковані незалежною лабораторією TUV Rheinland, а функціональна підставка дає можливість гнучко задавати положення екрану в просторі. 23.8-дюймовий IPS-екран формату Full-HD (1920x1080) зі світлодіодним підсвічуванням та широкими кутами огляду (178°) Частота оновлення екрана – до 75 Гц та технологія адаптивної синхронізації Adaptive-Sync Інтерфейси HDMI, DisplayPort, D-Sub та USB Ергономічний корпус із підтримкою портретного режиму (±90°), а також можливістю повороту (±180°), зміни кута нахилу (+35° ~ -5°) та висоти (150 мм) екрану Технології усунення мерехтіння екрану та фільтрації синього світла, сертифіковані лабораторією TUV Rheinland Підтримка адаптивної синхронізації: Adaptive-Sync з відеокартами NVIDIA (серій GeForce 10, GTX 16, RTX 20 та новішими) та FreeSync з відеокартами AMD Radeon
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1xHDMI |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 5.31 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 540х450х211 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB2.0 |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 10 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 6 329 ₴










