
Монітор Asus 31.5" ProArt PA328QV (90LM00X0-B02370) IPS Black
23 228 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM00X0-B02370
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ProArt Display PA328QV — це 31,5-дюймовий монітор, призначений для професійної творчої роботи з фото-, відео- та іншими мультимедійними матеріалами. Монітор ProArt Display PA328QV проходить фабричне калібрування, якість якого підтверджено сертифікатом Calman Verified. Ця модель також може похвалитися широким колірним охопленням (100% sRGB та Rec. 709) і наявністю ексклюзивних функцій для гнучкого налаштування параметрів зображення (профілі ProArt Preset, ручне налаштування ProArt Palette). 31,5-дюймова IPS-панель HDR з роздільною WQHD (2560 x 1440) і широкими кутами огляду (178°) Широке колірне охоплення (100% sRGB та 100% Rec. 709) Фабричне калібрування кольору (E <2, CalMAN Verified) Широкий набір інтерфейсів: DisplayPort, HDM, вихід на навушники, USB-концентратор Адаптивна синхронізація Adaptive-Sync/FreeSync, яка працює за частоти оновлення екрана від 48 до 75 Гц Ергономічний дизайн: підтримка настінного кріплення VESA, регулювання нахилу, повороту, висоти, переведення екрана в портретний режим
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 9.9 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 714.8х465.6х595.6 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 31.5" |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.0 |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 24 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 350 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 23 228 ₴











