Швидке та безпечне розморожування Легкість розморожування зі спеціальною програмою: просто встановіть вагу заморожених продуктів, а про все інше подбає мікрохвильова піч. Вам сподобається результат! Не пропустіть момент завершення приготування Ця мікрохвильова піч Edler подає спеціальний звуковий сигнал, що повідомляє вам про завершення приготування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Edler |
| Цвет корпуса | Белый |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Тип управления | Механическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | відсутні |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Выпечка | немає |
| Откидная дверца | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 241 х 444 х 358 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Максимальная мощность гриля | немає |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Объем | 20 л |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Решетка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | Обычная (соло) |
| Тип відкриття дверцят | Ручкой |
| Тип грилю | без грилю |
Информация для заказа
- Цена: 2 100 ₴



