Лаконічний дизайн У телевізорі SATELIT 24H8000ST втілені принципи європейського дизайну, а саме: строгість і мінімалізм, що робить дизайн універсальним та ідеальним для будь-якого інтер'єру. Кріплення забезпечить легке та зручне розміщення телевізора в будь-якій точці квартири. Пристрій можна гармонійно розмістити на стійких ніжках або закріпити за допомогою кронштейна на стіні. Помилковим буде думка, що телевізор потрібно купувати з максимально великим екраном. Насправді діагональ слід підбирати, відштовхуючись від розміру приміщення. Таким чином, телевізор SATELIT 24H8000ST, що має 24-дюймову діагональ, стане ідеальним рішенням для обладнання кухні, дитячої кімнати, або невеликої затишної спальні. Функціональні можливості За допомогою Smart TV Satelit 24H8000ST перетворюється зі звичайного телевізора на мультимедійний центр. Безперешкодний доступ в інтернет за допомогою Wi-Fi забезпечує необмежені можливості та вибраний контент за пару секунд. Інтуїтивно зрозуміла відкрита телевізійна платформа Android 12.0 забезпечує швидший доступ до програм, що найчастіше використовуються, і спрощує процес пошуку контенту за допомогою рекомендацій, заснованих на уподобаннях користувача та історії перегляду. Для любителів телебачення або користувачів, у яких у планах дивитися не лише інтернет-контент, Satelit 24H8000ST оснащений аналоговим та цифровим тюнерами. Телевізор SATELIT 24H8000ST оснащений роз'ємами HDMI та USB для передачі якісного цифрового сигналу – відео високої роздільної здатності та багатоканального аудіо. Також є можливість підключення до телевізора будь-якого носія з улюбленим контентом, таких як телефон, планшет, медіаплеєр, флешка USB або будь-який інший мультимедійний пристрій. Ще одним важливим плюсом моделі телевізора SATELIT 24H8000ST є наявність прийнятого в Україні стандарту цифрового мовлення Т2 та аналогового тюнера. Енергозберігаючий режим робить телевізор SATELIT 24H8000ST не тільки функціональним, а й економним. Максимальне енергоспоживання становить 48 Вт, тоді як у режимі очікування (його ще називають «сплячий режим») лише 0.5 Вт. Живе зображення Ще одним важливим плюсом моделі SATELIT 24H8000ST є наявність прийнятого в Україні стандарту цифрового мовлення Т2, а також аналогового тюнера. Енергозберігаючий режим робить телевізор SATELIT 24H8000ST не тільки функціональним, а й економним. Робоче енергоспоживання становить 48 Вт, тоді як у режимі очікування (його ще називають «сплячий режим») лише 0.5 Вт. HD – технологія, яка є доступною для будь-якого споживача. Подаруйте собі можливість насолоджуватися різноманітністю кольорів та відтінків світу разом із SATELIT. Чому варто вибрати телевізор SATELIT 24H8000T Щороку ринок поповнюється все більшою кількістю нових телевізорів із різними функціональними можливостями. Світові виробники диктують тренди та створюють нововведення, за якими зазвичай хочеться встигнути. Вибрати ідеальний телевізор для дому стає все складніше і, природно, насамперед покупці приділяють увагу вартості, а вже потім знайомляться з характеристиками. Саме на цьому моменті, ви, як і багато інших користувачів, закохаєтеся в SATELIT 24H8000ST, адже саме він відповідає всім вашим потребам і точно в діапазоні ваших можливостей. Досконалість кольору Насолоджуйтесь природними кольорами із передовим механізмом обробки зображення та технологією обробки яскравості. Відчуття обсягу посилюється завдяки підвищенню різкості та точності обробки текстур. Поліпшена якість зображення За рахунок нових технологій цифрового зниження шуму та покращення кольору HD екран телевізора ТБ SATELIT 24H8000T ідеально виправляє можливі спотворення зображення. Подаруйте собі можливість насолоджуватися різноманітністю кольорів та відтінків світу разом із SATELIT. Задоволення неперевершеним звучанням У сучасних моделях телевізорів просто повинні бути системи покращення деталізації звуку. Це допомагає створити об'ємний звук, що відповідає високій якості картинки. У телевізорі SATELIT 24H8000ST це технологія Dolby Optional. Аудіосистема даної моделі є два динаміки загальною потужністю 10 Вт, що створюють об'ємний реалістичний стереозвук.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Satelit |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | HD (1366х768) |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 100x100 мм |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | FLAC, MP3, WAV |
| Вес | 2.25 кг кг |
| Вага без підставки | 2.25 кг |
| Вага з підставкою | 3.2 кг |
| Версия Bluetooth | немає |
| Внутренняя память | 8 ГБ |
| відео | немає даних |
| Відстань між ніжками | немає даних |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 24" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Энергопотребление | 48 Вт |
| Комплект поставки | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Контрастность | 1200:1 |
| Угол обзора | 170°/170° |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | 1Гб |
| Потужність звуку | 2 х 5 Вт |
| Процесор зображення | Mali-450 |
| Підтримка HDR | немає |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | HDMI/AV/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 540х345х72 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 540х390х72 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технология дисплея | LED |
| Технології звуку | немає даних |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Фото | немає даних |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2 |
| Время отклика | 8 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 180 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 3 889 ₴












