
Акустична система JBL Authentics 300 Black (JBLAUTH300BLKEP)
15 454 ₴
- Нет в наличии
- Код: JBLAUTH300BLKEP
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Authentics 300 — портативна колонка від JBL, з якою ви матимете змогу насолодитися чудовим звучанням улюбленої музики. Дизайн виробу у стилі ретро чудово доповнить будь-який інтер’єр, заповнюючи простір чудовим звуком. А зручна ручка колонки з литого алюмінію, спеціальний шкіряний корпус і оновлена решітка Quadrex підвищують практичність виробу. Два 25-міліметрових високочастотних динаміків забезпечують високу якість звуку, щоб кожна деталь вашої улюбленої пісні звучала яскравіше. А повнодіапазонний 5,25-дюймовий низькочастотний динамік і 6,5-дюймовий пасивний радіатор, спрямований вниз, гарантують неймовірно глибокі баси. Легко діліться списками відтворення, під’єднавши модель до будь-якого пристрою Bluetooth або передавайте музику через вбудований Wi-Fi. Бездротове з’єднання забезпечує автоматичне оновлення програмного забезпечення та функцій вашого динаміка. Також є змога персоналізувати звучання за допомогою інтуїтивно зрозумілих елементів керування на динаміку. Крім того, щоразу, коли ви вмикаєте колонку, вона автоматично калібрує та оптимізує якість звуку для кожного місця. Якісний та глибокий звук Ця колонка оснащена парою 25-мм високочастотними динаміками, які якісно підкреслюють всі деталі у відтворюваній музиці, а повнодіапазонний 5.25-дюймовий низькочастотний динамік і 6.5-дюймовий пасивний випромінювач забезпечують глибокі баси. Завдяки цьому ви зможете наповнити простір якісним звучанням улюбленої музики. Стриманий класичний дизайн JBL Authentics 300 натхненна класичним дизайном, який доповнює будь-який інтер’єр та наповнює оточуючий простір відмінним звуком JBL. Високоякісна алюмінієва рама динаміка, нестандартний шкіряний корпус і оновлена решітка Quadrex підкреслюють витончений вигляд девайсу. До 8 годин безперервного прослуховування Завдяки вбудованій акумуляторній батареї ви можете насолоджуватися прослуховуванням улюблених композицій аж до 8 годин. Також ви можете брати з собою цю портативну колонку завдяки зручній вбудованій ручці для перенесення. Створюйте відповідний настрій будь-де і будь-коли. Особливості: Вихідна потужність колонок: 100 Вт Частотний діапазон: 45-20 000 Гц Підтримка Bluetooth: v.5.3 Підтримка Wi-Fi Живлення від акумулятора Час роботи в автономному режимі: 8 год Підтримка голосового управління Матеріал корпусу: алюміній, штучна шкіра
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JBL |
| Пользовательские характеристики | |
| FM-приймач | немає |
| USB для відтворення | немає |
| Wi-Fi | є |
| Ємність акумулятора | 4800 мАг |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | є |
| Вес | 4.9 кг кг |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Відношення сигнал / шум | немає даних |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дисплей | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Питание | акумулятор + мережа |
| Кардридер | немає |
| Класс защиты | немає |
| Кількість / Діаметр динаміків | 2 х 25 мм, 5.25 дюйма |
| Материал корпуса | метал, штучна шкіра |
| Микрофон | Нет |
| Мощность | 100 |
| пульт ДУ | немає |
| Подсветка | без підсвічування |
| Роз'єм зарядки | AC |
| Размер | 342 x 195.6 x 180.3 мм |
| Тип акустики | Портативные |
| Формат акустики | 1.0 |
| Время автономной работы | до 8 годин |
| Частотный диапазон | 45 - 20 000 Гц |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 15 454 ₴






