
Мультипіч Cecotec Cecofry Fantastik 6500 Acc Kit (CCTC-03295)
4 299 ₴
- Нет в наличии
- Код: CCTC-03295
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Мультипіч CECOTEC Cecofry Fantastik 6500 Acc Kit Сучасна та потужна мультипіч CECOTEC Cecofry Fantastik 6500 Acc Kit створена спеціально для максимально швидкого та якісного приготування будь-яких Ваших страв. За допомогою високої потужності роботи в 1700Вт та технології PerfectCook дозволяє готувати Ваші страви максимально соковитими та хрусткими. Особливості: Сучасний та компактний дизайн. Висока потужність. Технологія приготування PerfectCook. 12 попередньо налаштованих меню приготування. Вбудований термостат регульований. Точний та регульований час. Високоякісна робота Завдяки високій потужності роботи в 1700Вт Ви запросто швидко та якісно приготуєте будь-які Ваші страви, відчуйте абсолютно новий смак та аромат. Готування великими порціями Місткість для приготування мультипечі об'ємом 6,5 л ідеально підходить для приготування різноманітних страв для будь-якої компанії. Швидко та смачно Ваші улюблені рецепти тепер готуються у рази швидше та смачніше за допомогою передової технології гарячого повітря PerfectCook, яка забезпечує ідеальні результати з максимальним смаком. 12 вбудованих меню приготування Завдяки широкому розмаїттю попередньо налаштованих меню Ви можете легко готувати без жодних зусиль. Виберіть меню, яке збираєтеся приготувати та мультипіч CECOTEС відрегулює час та температуру для досягнення ідеального смаку. Легке та зрозуміле управління Готуйте з повним контролем над кожним рецептом завдяки сучасній багатофункціональній сенсорній панелі, яка робить приготування їжі простішим, ніж будь-коли. Регулювання температури Регулюйте температуру відповідно до потреб кожного рецепту від 80 до 200 градусів за Цельсієм та насолоджуйтесь будь-якими стравами: від повільного приготування за низької температури до запіканки при високій температурі. Універсальне приготування Насолоджуйтесь більш продуманим і комфортним приготуванням Ваших страв за допомогою досить великої кількості силіконових аксесуарів. Регульований час Контролюйте час приготування від 0 до 60 хвилин і таким чином не допускайте переварювання страв.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cecotec |
| Тип управления | Сенсорное |
| Объем чаши | 6.5 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вес | 5 кг кг |
| Габарити | 27 х 26 х 36.8 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная чаша | немає |
| Крышка | знімна |
| Количество программ | 12 шт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Нагревательный элемент | металлический ТЭН |
| Нековзні ніжки | відсутні |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Смотровое окно | відсутнє |
| Мощность | 1700 |
| Программы | випічка, гриль на решітці, смаження у фритюрі, сушіння |
| Рабочая температура | 80 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | Аэрофритюрница (мультипечь) |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 4 299 ₴








