
Мультипіч Cecotec Cecofry Fantastik Inox 5500 Acc Kit (CCTC-03296)
3 899 ₴
- Нет в наличии
- Код: CCTC-03296
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Сучасна та потужна мультипіч CECOTEC Cecofry Fantastik 5500 Acc Kit призначена для максимально швидкого та якісного приготування Ваших страв. За допомогою високої потужності приготування та технології PerfectCook, будь-які рецепти будуть завжди хрусткими та соковитими. Особливості: Сучасний та компактний дизайн. Місткість для приготування об'ємом 5.5л. Висока потужність. Технологія приготування PerfectCook. Точне регулювання температури та вбудований таймер. Висока потужність. Мультипіч CECOTEC дозволяє швидко приготувати будь-який рецепт завдяки високій потужності 1500 Вт, при цьому енергоефективність приємно здивує Вас. Готуйте страви великими порціями Місткість для приготування мультипечі має об'єм 5,5 л, що ідеально підходить для приготування різноманітних страв та вечерь на будь-яку компанію друзів. Технологія PerfectCook Насолоджуйтесь улюбленими рецептами завдяки передовій технології приготування гарячим повітрям PerfectCook, що забезпечує ідеальні результати з максимальним смаком, зберігаючи всі необхідні корисні речовини. Регулювання температури приготування Регулюйте температуру відповідно до потреб кожного рецепту від 80 до 200 градусів Цельсія та насолоджуйтесь соковитими та хрусткими стравами. Точне налаштування часу Готуйте з повним контролем за кожним рецептом завдяки сучасній багатофункціональній сенсорній панелі, яка дозволяє налаштовувати час приготування, оскільки Вам потрібне. Відмінна комплектація Насолоджуйтесь чудовим набором силіконових аксесуарів, велика форма для випічки, форма для приготування піци, силіконова лопатка та пензель.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cecotec |
| Тип управления | Сенсорное |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вес | 4.37 кг кг |
| Габарити | 27 х 35 х 30.5 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная чаша | є |
| Крышка | знімна |
| Количество программ | 9 шт |
| Материал корпуса | Металл + пластик |
| Нагревательный элемент | металлический ТЭН |
| Нековзні ніжки | відсутні |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Объем чаши | 5.5 |
| Смотровое окно | відсутнє |
| Мощность | 1500 |
| Программы | випічка, гриль на решітці, смаження у фритюрі, сушіння |
| Рабочая температура | 80 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | Аэрофритюрница (мультипечь) |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 3 899 ₴










