
Смарт-годинник Honor Magic Watch 2 46mm with Brown Leather Strap (MNS-B39)
4 675 ₴
- Нет в наличии
- Код: MNS-B39
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Honor MagicWatch 2 Використовуй час із розумом 2 тижні автономної роботи з процесором Kirin A1 | 15 режимів тренувань | персоналізовані циферблати Загартований характер. Наважуйтеся на більше! Неіржавка сталь 316L Корпус смарт-годинника Honor MagicWatch 2 зроблений з високоякісної неіржавкої сталі 316L, яка широко використовується в авіаційно-космічній промисловості. Легкий і міцний матеріал стійкий до механічних пошкоджень. Час із першого погляду Постійне зображення інформації AMOLED-дисплей постійно зображає інформацію, тому вам не потрібно чекати, поки екран увімкнеться, щоб побачити час. Ваш персональний циферблат Настроювані циферблати Смарт-годинник Honor MagicWatch 2 показує час і відбиває вашу індивідуальність за допомогою світлин. Пам’ять дає змогу зберігати світлини на пристрої, тому щоразу, коли ви будете підіймати зап’ясток, фото на екрані змінюватимуть одне одного. Висока продуктивність до 14 днів поспіль Використовуйте всі можливості годинника день і ніч. Смарт-годинник Honor MagicWatch 2 обладнаний новим процесором Kirin А1, який швидше обробляє дані та споживає водночас менше енергії. Тренування на результат і здоров’я під контролем 15 режимів тренувань із функцією поставлення цілей Не втрачайте ентузіазм на шляху до своїх цілей! Фітнес-режими смарт-годинника Honor MagicWatch 2 підтримують голосові підказки, які допоможуть вам ефективно коригувати процес тренування в реальному часі. Застосунок з дихальною гімнастикою допоможе вам розслабитися й заспокоїти розум перед сном. Пригоди без смартфона Дві системи супутникової навігації Завдяки двом системам супутникової навігації смарт-годинник Honor MagicWatch 2 точно реєструє вашу швидкість і маршрут під час бігу, ходьби або велотренування. Альтиметр, або прилад для вимірювання висоти, зареєструє ваші підйоми під час ходьби або бігу перетятою місцевістю, а також скелелазіння. Кожен кілометр — ваш Курси бігу Вбудований біговий застосунок підтримує 13 бігових курсів із функцією голосових підказок у режимі реального часу. Підказки допоможуть якнайшвидше підвищити витривалість і новачкові, і досвідченому бігунові. Плавання й моніторинг пульсу Смарт-годинник Honor MagicWatch 2 обладнаний новітньою технологією TruSeen 3.5 і зберігає водонепроникність до 50 метрів. Тепер під час плавання ви зможете відстежувати пульс, індивідуальну ефективність плавця (SWOLF), відстань, витрачені калорії та швидкість. Ефективні та безпечні тренування Смарт-годинник Honor MagicWatch 2 вимірює широкий спектр показників, зокрема VO2Max і реакцію організму під час анаеробних і аеробних навантажень. Прогнозування стану допоможе правильно вибрати час відновлення, щоб підійти до наступного тренування на піку форми. Здоров’я понад усе Завдяки технології TruRelax і застосунку із дихальними вправами ви легко впораєтеся зі стресом і приведете думки до ладу. Функція TruSleep 2.0 проаналізує ваш сон і сформує персональні рекомендації для підвищення його якості. Відчуйте свободу без проводів Бездротове керування музикою Керування музикою тепер є на вашому зап’ястку. Обсяг пам’яті смарт-годинника Honor MagicWatch 2 становить 4 ГБ. Ви можете легко під’єднати смарт-годинник до бездротових навушників Honor Sport PRO і насолоджуватися музикою без смартфона. Смартфон на зап’ястку Вбудований динамік і мікрофон Залишайтеся на зв’язку з друзями, колегами та рідними! Якщо вам потрібно поговорити, вбудований динамік і мікрофон ідеально підійдуть для недовгої розмови. Щоб забезпечити зв’язок, смарт-годинник виконує оперативне під’єднання до смартфона Honor. Ще більше корисних функцій Не відмовляйтеся від звичного. Для вашої зручності смарт-годинник Honor MagicWatch 2 обладнаний найбільш зажаданими можливостями смартфона: ви зможете подивитися прогноз погоди, настроїти будильник або скористатися секундоміром, водночас вам не потрібно діставати ваш смартфон Honor.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Huawei |
| Материал ремешка | Кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | 455 мАгод |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth |
| Акселерометр | є |
| Барометр | немає |
| Бездротове зарядження | немає |
| Безпровідна зарядження | немає |
| Будильник | є |
| Вес | 41 г кг |
| Встроенная память | 4Гб |
| Встроенный микрофон | є |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | немає |
| Водонепроницаемость | WR50 (5 ATM) |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | є |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 1.39" |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| Цвет корпуса | Silver |
| Колір ремінця | Brown |
| Компас | немає |
| Контроль денної активності | немає |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал корпуса | Металл |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операционная система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Разрешение экрана | 454 х 454 |
| Розмір ремінця | немає даних |
| Розміри корпусу | 45.9 х 45.9 х 10.7 мм |
| Серія годинників | Huawei Honor Magic Watch 2 46mm |
| Стекло | немає даних |
| Спортивні | Нет |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | GPS, GLONASS |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | кругла |
| Время автономной работы | до 14 днів |
Информация для заказа
- Цена: 4 675 ₴







