
Смарт-годинник Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra GPS Black (P1034001600A)
6 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: P1034001600A
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra GPS — ще більше розумних функцій у вас на зап’ястку. Смартфон — це, звичайно, добре, але смарт-годинник у деяких ситуаціях, можливо, набагато кращий. Особливо, якщо це TicWatch Pro 3 Ultra GPS. Крім того, що це просто гарний аксесуар для повсякденного носіння, це ще й надійний помічник на тренуваннях, поїздках, походах, під час роботи та на прогулянках. Він перебирає базові функції телефона: через годинник можна спілкуватися як через гучномовний зв’язок, записувати голосові повідомлення або друкувати відповіді за допомогою екрана. Також тепер годинником на основі Wear OS ви можете оплачувати покупки безконтактно. За допомогою 20 тренувальних програм для багатьох видів спорту ви зможете спостерігати за статистикою своїх занять: пройдену дистанцію, активність, швидкість, калорії та не тільки. Внутрішній бік корпусу обладнаний пульсоксиметром, який відстежує рівень кисню в крові, тобто стежити за станом здоров’я з годинником теж можна. І це не все, чим може похвалитися сучасний ґаджет. Бажаєте дізнатися ще? AMOLED + РК-дисплей (подвійний екран) — одна з основних фішок Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra. Перший екран — основний сенсорний, за допомогою якого можна використовувати всі смарт-функції. Другий — рідкокристалічний, енергоощадний. На ньому відтворюється мінімум найважливішої інформації та його можна вмикати для того, щоб продовжити автономність пристрою. Надійний, як бойовий товариш, TicWatch Pro 3 Ultra обладнаний захистом від пилу та вологи за стандартом IP68, який дає змогу в ньому плавати, приймати душ, ходити з ним у похід та брати участь у різних екстремальних активностях. Скло екрана має додатковий захист від ударів за військовим стандартом. Залишитися без зв’язку більше не страшно. Навіть якщо GPS не ловить, TicWatch Pro 3 Ultra має вбудований компас, за допомогою якого ви зможете знайти правильну дорогу навіть на відкритій місцевості. Ця функція буде особливо актуальною для шанувальників туризму. Процесор Qualcomm. Більше жодних проблем із завантаженням. Смарт-годинник працює завдяки потужному процесору — Snapdragon 4100. Миттєве вмикання програм, запуск функцій без зволікань та швидка реакція сенсора вам гарантовані. Трекер здоров’я. Стежте за якістю сну, рівнем стресу та денною активністю за допомогою TicWatch Pro 3 Ultra. Ґаджет здатний визначати швидкі та повільні фази сну (і будити вас під час швидкої, щоб ви почувалися бадьоро, а не розбито), фіксувати вашу активність та відстежувати варіабельність серцевого ритму. Разом із показником рівня кисню в крові ви можете спостерігати за станом свого здоров’я та у разі найменших нездужань звертатися до лікаря. Універсальний дизайн TicWatch Pro 3 Ultra настільки ж естетичний, наскільки практичний. Ремінець вирізняється вологостійкістю, легкістю та не натирає. Дисплей хоч і великий, але на руці має акуратний вигляд. Корпус, кріплення та ремінець мають абсолютно універсальний вигляд та підходять до будь-якого стилю в одязі. Проте, заставку для екрана (як для одного, так і для другого) ви можете вибрати з цілої бібліотеки варіантів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mobvoi |
| Тип | Умные часы |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | 577 мАч |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.0 |
| Акселерометр | є |
| Барометр | є |
| Бездротове зарядження | немає |
| Безпровідна зарядження | немає |
| Будильник | є |
| Вес | 41 г кг |
| Встроенная память | 8Гб |
| Встроенный микрофон | є |
| Виклик голосового помічника | є |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | IP68 |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | є |
| Диагональ экрана | 1.4" |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Другие беспроводные возможности | Wi-Fi, GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, NFC |
| Змінний ремінець | без можливості заміни ремінця |
| Интерфейсы соединения со смартфоном | Bluetooth |
| Камера | Нет |
| Цвет корпуса | Black |
| Колір ремінця | Black |
| Компас | немає |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал ремня | нержавіюча сталь, пластик |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Оперативная память | 1Гб |
| Операционная система | немає даних |
| Поддержка SD-карты | Нет |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon Wear |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Размеры | 48 х 47 х 12.3 мм |
| Разрешение экрана | 454 х 454 |
| Регулируемая длина браслета | Да |
| Розмір ремінця | немає даних |
| Розміри корпусу | 48 х 47 х 12.3 мм |
| Сенсорный экран | С сенсорным экраном |
| Серія годинників | Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra GPS |
| Стекло | - |
| Совместимость | iOS, Android OS |
| Спортивні | Да |
| Способ оповещения | Вибрация, Звуковой сигнал |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | Нет |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | прямокутна |
| Цвет | Black |
| Время автономной работы | до 10 днів |
Информация для заказа
- Цена: 6 999 ₴









