
Ламинатор 1A 4001 (3010080)
1 009 ₴
- В наличии
- Код: 3010080
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Офісний ламінатор. Легкий і компактний. Простий і зручний в експлуатації. Рекомендації: для організацій з невеликим обсягом робіт. Максимальна ширина ламінування - 230 мм. Індикатор готовності, розігрів 2-4 хвилини. Працює з різною товщиною плівки від 75 мк до 100 мк. Можливість ламінування фотографій.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.93 кг |
| Основные | |
| Формат | A4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 330х100х58 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальна товщина плівки | 100 мкм |
| Нагріваючий елемент | немає даних |
| Реверс | немає |
| Рабочая температура | 110°C |
| Розміри | 330х100х58 мм |
| Температура | 110°C |
| Фольгування | немає |
| Скорость | 50 см/хв |
| Швидкість ламінування | 50 см/хв |
Информация для заказа
- Цена: 1 009 ₴




