Будьте готові приготувати шторм на кухні з Russell Hobbs Satisfry Large. Тут є все необхідне для впевненого приготування смачної їжі. Навіщо набирати їжу на винос, коли Satisfry Large може приготувати до 2,1 кг чіпсів за менший час, ніж традиційна фритюрниця або звичайна духовка, з невеликою кількістю олії або без неї, що означає менше жиру в кінцевому результаті. Смажене на повітрі м’ясо та риба зберігають свою природну соковитість і смак, тож якщо ви не впевнений кухар, Satisfry зробить їжу легкою. Завдяки частинам, які можна мити в посудомийній машині, він може бути чистим і готовим до наступного прийому їжі без суєти чи безладу. Масла потрібно мало або зовсім не потрібно Технологія Air Fryer дає хрустку скоринку, підрум’янюється та запікається з невеликою кількістю олії або без неї. М’ясо залишається соковитим, оскільки процес приготування допомагає зберегти природні соки. Знімну тарілку для хрусткої скоринки та кошик можна мити в посудомийній машині. 7 функцій приготування - запікання, чіпси, курка, риба, свиняча відбивна, креветки, стейк.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Russell Hobbs |
| Цвет | Черный |
| Тип управления | Сенсорное |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вес | 5.12 кг кг |
| Габарити | 34 х 33.5 х 33.5 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная чаша | є |
| Цвет корпуса | Черный |
| Крышка | відкидна |
| Количество программ | 7 шт |
| Мoдель | 26510-56 SatisFry |
| Нагревательный элемент | металлический ТЭН |
| Нековзні ніжки | відсутні |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Объем чаши | 5 |
| Смотровое окно | відсутнє |
| Мощность | более 1500 |
| Программы | запікання, чіпси, курка, риба, свиняча відбивна, креветки, стейк |
| Рабочая температура | 80 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | Аэрофритюрница (мультипечь) |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 4 273 ₴











