Рисоварка Russell Hobbs 27030-56 — сучасний електричний пристрій, розрахований на 6 порцій вареного рису (до 200 грамів на порцію). Ця модель стане чудовим помічником у приготуванні не тільки смачних, а й корисних низькокалорійних страв. Рисоварка 27030-56 Medium ваш незамінний помічник на кухні. З нею ви з легкістю приготуєте страви, які любить вся родина. Незалежно від того, чи робите ви іспанську паелью, плов, карі, або кіноа, як альтернатива рису, ця рисоварка впорається з усім. Розрахована на 6 порцій вареного рису. Розрахована на 6 порцій (до 200 грам на порцію), рисоварка неодмінно приготує достатньо рису для всієї сім’ї. Функція підтримання тепла. А функція підтримки тепла дасть вам змогу навіть через деякий час після приготування насолодитись гарячою стравою. Це чудовий вихід для великих родин, де всі вечеряють у різний час. Деталі можна мити в посудомийній машині. Після застілля, останнє, що ви хочете зробити, це мити посуд. Ось чому в маленькій рисоварці деталі можна мити в посудомийній машині, а саме чашу та кришку. Тепер ви можете сісти і насолодитися домашньою їжею, а про посуд нехай подбає посудомийна машина.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Russell Hobbs |
| Тип прибора | Рисоварка |
| Количество программ приготовления | 1 |
| Программы приготовления и функции | |
| Дисплей | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart керування | відсутнє |
| В комплекте | рисоварка, знімна кришка, паровий кошик, мірна чашка, ложка, інструкція |
| Вес | 1.44 кг кг |
| Выпечка | немає |
| Внутрішнє покриття чаші | антипригарное |
| Гарантия | 24 месяца |
| Голосова навігація | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная крышка | є |
| Цвет корпуса | білий/чорний |
| Объем | 1.4 л |
| Пароварка | є |
| Попереднє скасування автопідігріву | відсутнє |
| Программы | 2 режими: готування, підтримання тепла |
| Підтримка температури | немає |
| Розміри (В х Ш х Г) | 17.7 x 27.1 x 22 см |
| Розігрів | немає |
| Ручне налаштування | немає даних |
| Потребляемая мощность | 300 Вт |
| Таймер відтермінування приготування | відсутній |
| Тип | рисоварка |
| Тип керування | Поворотные переключатели |
| Фритюрница | немає |
| Функція скороварки | немає |
Информация для заказа
- Цена: 1 668 ₴












