
Телевiзор Thomson Android TV 65" UHD 65UA5S13
24 632 ₴
- Нет в наличии
- Код: 65UA5S13
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Насолоджуйтесь улюбленими розвагами у приголомшливій якості 4K UHD за допомогою телевізора Thomson UHD Smart TV 65 дюймів. Android TV робить ваше телебачення ще зручнішим: доступ до понад 400 000 фільмів і телешоу з різних потокових служб, розумне голосове керування за допомогою Google Assistant, вбудований Chromecast для прямої потокової передачі фільмів, музики та відео із сумісних смарт-пристроїв на ваш телевізор. Пориньте в кришталево чисте зображення 4K UHD і зафіксуйте кожну деталь завдяки приголомшливій роздільній здатності. Технологія HDR10 покращує кожну сцену завдяки високому контрасту та збалансованій яскравості, забезпечуючи точне відтворення кольорів і реалістичну якість зображення. Вбудований потрійний тюнер дозволяє приймати через супутникову антену, ефірну антену або кабель. Таким чином, ви можете приймати всі доступні канали без додаткового обладнання. Ергономічний пульт дистанційного керування з плавним підсвічуванням дозволяє стежити за всім навіть при тьмяному освітленні. Швидко відкривайте свою улюблену програму за допомогою кнопки ВИБРАНЕ. Вбудований Google Assistant дає змогу інтуїтивно керувати телевізором за допомогою голосових команд. Шукайте свої улюблені фільми, запитуйте рекомендації залежно від вашого настрою або керуйте сумісними смарт-пристроями – і все це за допомогою голосу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Thomson |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 400 х 400 |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | немає даних |
| Вес | 22.1 кг кг |
| Вага без підставки | 21.5 кг |
| Вага з підставкою | 22.1 кг |
| Версия Bluetooth | немає даних |
| Внутренняя память | немає даних |
| відео | немає даних |
| Відстань між ніжками | немає даних |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 65" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Энергопотребление | 150 Вт |
| Комплект поставки | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Контрастность | немає даних |
| Угол обзора | немає даних |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | немає даних |
| Потужність звуку | 2 х 12 Вт |
| Процесор зображення | немає даних |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1446x831x78 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 1446x911x275 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технології звуку | Dolby Atmos |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Фото | немає даних |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Время отклика | немає даних |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 24 632 ₴









