
Монiтор Asus 23.8" ProArt PA247CV (90LM03Y1-B02370) IPS Black
11 829 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM03Y1-B02370
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ProArt Display PA247CV — це 23,8-дюймовий монітор, призначений для задоволення потреб творчих професіоналів, від редагування фотографій і відео до графічного дизайну. Дисплей ProArt PA247CV відкалібрований на заводі та перевірений Calman, щоб забезпечити чудову точність кольору. Він також забезпечує галузевий стандарт 100% sRGB / 100% Rec. Охоплення колірного простору 709. Вбудований порт USB-C підтримує передачу даних, DisplayPort, а також підтримка живлення 65 Вт через один кабель забезпечує зручне рішення та підтримує порядок на вашому робочому столі. PA247CV дозволяє швидко, легко та точно досягти саме того вигляду, який ви бажаєте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1xHDMI |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 6.3 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 539.7 х 538.9 х 211.4 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | USB Type-C |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 4хUSB3.0 |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 11 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 11 829 ₴











