
Телевiзор Thomson Easy TV 32" HD White 32HD2S13W
5 432 ₴
- Нет в наличии
- Код: 32HD2S13W
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Розваги стали легкими. Ваш 32-дюймовий HD-телевізор Thomson дає вам надійне телебачення з меншою складністю. Незалежно від кабельного підключення (DVB-C), супутникового підключення (DVB-S2) або ефірного телебачення (DVB-T2), ваш телевізор Thomson готовий до будь-якого типу прийому. Завдяки вбудованому потрійному тюнеру та слоту CI+ для зашифрованих програм немає потреби в додатковому обладнанні. Ергономічний пульт дистанційного керування полегшує навігацію через зручний інтерфейс. Відкрийте електронний довідник програм, щоб отримати інформацію про поточні програми та побачити, що буде далі. Кнопка ВИБРАНЕ забезпечує швидкий доступ до улюблених телеканалів. Просто створіть особисті списки за жанром, членом родини чи іншими вподобаннями. І поки світло приглушено для перегляду фільму в прайм-тайм, кнопки з підсвічуванням пульта дистанційного керування допомагають стежити за всім. Підключіть DVD- та Blu-ray-програвач через один із трьох портів HDMI або перетворіть телевізор на медіа-центр за допомогою двох USB-роз’ємів. Легко слухайте через навушники завдяки роз’єму для навушників на задній панелі телевізора. Завдяки елегантному безрамковому дизайну ви можете повністю зосередитися на дії на екрані, а технологія Dolby Audio додає динамічного звуку. HD-телевізор призначений для готелів. За допомогою вбудованого готельного режиму ви можете визначати діапазон гучності, блокувати налаштування та налаштовувати телевізор відповідно до ваших потреб.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Thomson |
| Цвет | Белый |
| Разрешение экрана | HD (1366×768) |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart TV | без Smart TV |
| VESA | 100x100 мм |
| Wi-Fi | немає |
| Аудіо | немає даних |
| Вес | 5 кг кг |
| Вага без підставки | 4.8 кг |
| Вага з підставкою | 5 кг |
| Версия Bluetooth | немає |
| Внутренняя память | немає |
| відео | немає даних |
| Відстань між ніжками | немає даних |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 32" |
| Діапазон частот Wi-Fi | немає |
| Энергопотребление | 56 Вт |
| Комплект поставки | ніжки, пульт ДК, батарейки, інструкція, гарантійний талон |
| Контрастность | 3000:1 |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | немає |
| Операционная система | без ОС |
| Потужність звуку | 2 х 8 Вт |
| Процесор зображення | немає даних |
| Підтримка HDR | немає |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | HDMI/AV/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 719х423х82 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 719х456х151 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технология дисплея | LED |
| Технології звуку | немає даних |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Фото | немає даних |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Время отклика | 8.5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 200 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 5 432 ₴








