
Монітор Asus 27" VA27ECPSN (90LM055J-B01170) IPS Black
7 021 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM055J-B01170
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ASUS VA27ECPSN — це 27-дюймовий монітор Full HD (1920 x 1080) із безрамковою IPS-панеллю для ширококутного огляду, що забезпечує неймовірно чітке зображення та приголомшливе відтворення відео. Стабільне підключення до Інтернету та підключення до ноутбука за допомогою одного кабелю за допомогою з’єднання RJ45 і USB-C. Частота оновлення до 75 Гц із технологією Adaptive-Sync для усунення трасування та забезпечення чіткого та плавного перегляду. Його високоергономічний дизайн із регулюванням нахилу, повороту, повороту та висоти, а також сертифікований TUV Rheinland захист від мерехтіння та низький рівень синього світла забезпечують комфортний перегляд.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1xHDMI |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 6.48 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 612.4х523.3х226.3 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | USB Type-C, RJ45 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.0 |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 13.5 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 7 021 ₴











