
Монітор Asus 23.8" BE24ECSNK (90LM05M1-B0A370) IPS Black
8 651 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM05M1-B0A370
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ASUS BE24ECSNK — це сертифікований зум-монітор Full HD (1920x1080), призначений для відеоконференцій або прямих трансляцій. Він оснащений вбудованою 2-мегапіксельною веб-камерою FHD, системою мікрофонів і стереодинаміками. Його 23,8-дюймова IPS-панель забезпечує широкі кути огляду та забезпечує неймовірно чітке зображення, а мікрофон із шумопоглинанням штучного інтелекту усуває фоновий шум для покращення голосового онлайн-зв’язку. Крім того, передні стереодинаміки забезпечують потужний звук, тож ви можете чути співрозмовника голосно та чітко. BE24ECSNK сумісний з набором програмного забезпечення для відеоконференцій і містить кнопки швидкого доступу, які дозволяють легко вимкнути мікрофон або відповісти на дзвінки. Його ергономічна підставка забезпечує регулювання нахилу, повороту, повороту та висоти, щоб забезпечити комфортний перегляд у будь-якому місці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1xHDMI |
| Kensington Lock | відсутній |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 6.5 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | є |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 539.7 х 538.9 х 211.4 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | USB Type-C, RJ45 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 4хUSB3.0 |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 13.24 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 8 651 ₴










