
Телевiзор Thomson Android TV 55" QLED 55QA2S13
18 491 ₴
- Нет в наличии
- Код: 55QA2S13
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Насолоджуйтесь улюбленими розвагами у приголомшливій якості 4K UHD за допомогою телевізора Thomson UHD QLED Smart TV 55 дюймів. Android TV робить вашу роботу з телевізором ще зручнішою: доступ до понад 400 000 фільмів і телешоу з різних потокових служб, розумне голосове керування за допомогою Google Assistant, вбудований Chromecast для прямої потокової передачі фільмів, музики та відео із сумісних смарт-пристроїв на ваш телевізор. Пориньте в кришталево чисте зображення 4K UHD і зафіксуйте кожну деталь завдяки приголомшливій роздільній здатності. Технологія Dolby Vision покращує кожну сцену завдяки високому контрасту та збалансованій яскравості, забезпечуючи точне відтворення кольорів і реалістичну якість зображення. Вбудований потрійний тюнер дозволяє приймати через супутникову антену, ефірну антену або кабель. Таким чином, ви можете приймати всі доступні канали без додаткового обладнання. Ергономічний пульт дистанційного керування з плавним підсвічуванням дозволяє стежити за всім навіть при тьмяному освітленні. Швидко відкривайте свою улюблену програму за допомогою кнопки ВИБРАНЕ. Вбудований Google Assistant дає змогу інтуїтивно керувати телевізором за допомогою голосових команд. Шукайте улюблені фільми, запитуйте рекомендації залежно від вашого настрою або керуйте сумісними смарт-пристроями – і все це за допомогою голосу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Thomson |
| Цвет | Серый |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | Qled |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | немає даних |
| Вес | 11.5 кг кг |
| Вага без підставки | 11.5 кг |
| Вага з підставкою | 11.5 кг |
| Версия Bluetooth | немає даних |
| Внутренняя память | немає даних |
| відео | немає даних |
| Відстань між ніжками | немає даних |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 55" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Энергопотребление | 110 Вт |
| Комплект поставки | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Контрастность | немає даних |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | немає даних |
| Потужність звуку | 2 х 10 Вт |
| Процесор зображення | немає даних |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1229x710x77 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 1229x747x260 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технології звуку | Dolby Atmos |
| Фото | немає даних |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Время отклика | немає даних |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 18 491 ₴









