
Телевiзор Thomson Android TV 43" UHD 43UA5S13
10 751 ₴
- Нет в наличии
- Код: 43UA5S13
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Насолоджуйтесь улюбленими розвагами у чудовій якості 4K UHD на своєму Thomson UHD Smart TV 43 дюйми. Android TV робить перегляд телевізора ще зручнішим: доступ до більш ніж 400 000 фільмів та телешоу з різних потокових сервісів, інтелектуальне голосове керування за допомогою Google Assistant, вбудований Chromecast для прямої потокової передачі фільмів, музики та відео із сумісних інтелектуальних пристроїв на телевізор. Пориньте в кришталево чисте зображення 4K UHD і зафіксуйте кожну деталь із приголомшливою роздільною здатністю. Технологія HDR10 покращує кожну сцену завдяки багатому контрасту та збалансованій яскравості, забезпечуючи точну перенесення кольорів і реалістичну якість зображення. Вбудований потрійний тюнер дозволяє приймати сигнал через супутникову, наземну або кабельну антену. Таким чином ви зможете приймати всі доступні канали без додаткового обладнання. Ергономічний пульт дистанційного керування з плавним підсвічуванням дозволяє тримати все під контролем навіть при слабкому освітленні. Швидко отримайте доступ до улюбленої програми за допомогою кнопки ВИБРАНЕ. Вбудований Google Assistant дозволяє інтуїтивно керувати телевізором за допомогою голосових команд. Шукайте улюблені фільми, запитуйте рекомендації залежно від вашого настрою або керуйте сумісними інтелектуальними пристроями, і все це за допомогою вашого голосу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Thomson |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | немає даних |
| Вес | 9.5 кг кг |
| Вага без підставки | 6.2 кг |
| Вага з підставкою | 6.3 кг |
| Версия Bluetooth | немає даних |
| Внутренняя память | немає даних |
| відео | немає даних |
| Відстань між ніжками | немає даних |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 43" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Энергопотребление | 90 Вт |
| Комплект поставки | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Контрастность | немає даних |
| Угол обзора | немає даних |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | немає даних |
| Потужність звуку | 2 х 8 Вт |
| Процесор зображення | немає даних |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 957x556х85 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 957x592х172 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технология дисплея | LED |
| Технології звуку | Dolby Atmos |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Фото | немає даних |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Время отклика | немає даних |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 10 751 ₴









