
Телевiзор Thomson Android TV 43" QLED 43QA2S13
14 447 ₴
- Нет в наличии
- Код: 43QA2S13
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Насолоджуйтесь улюбленими розвагами у чудовій якості 4K UHD на телевізорі Thomson UHD QLED Smart TV з діагоналлю 43 дюйми. Android TV робить перегляд телевізора ще зручнішим: доступ до більш ніж 400 000 фільмів та телешоу з різних потокових сервісів, інтелектуальне голосове керування за допомогою Google Assistant, вбудований Chromecast для прямої потокової передачі фільмів, музики та відео із сумісних інтелектуальних пристроїв на телевізор. Пориньте в кришталево чисте зображення 4K UHD і зафіксуйте кожну деталь із приголомшливою роздільною здатністю. Технологія Dolby Vision покращує кожну сцену завдяки багатому контрасту та збалансованій яскравості, забезпечуючи точну кольоропередачу та реалістичну якість зображення. Вбудований потрійний тюнер дозволяє приймати сигнал через супутникову, наземну або кабельну антену. Таким чином ви зможете приймати всі доступні канали без додаткового обладнання. Ергономічний пульт дистанційного керування з плавним підсвічуванням дозволяє тримати все під контролем навіть при слабкому освітленні. Швидко отримайте доступ до улюбленої програми за допомогою кнопки ВИБРАНЕ. Вбудований Google Assistant дозволяє інтуїтивно керувати телевізором за допомогою голосових команд. Шукайте улюблені фільми, запитуйте рекомендації залежно від вашого настрою або керуйте сумісними інтелектуальними пристроями, і все це за допомогою вашого голосу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Thomson |
| Цвет | Серый |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | Qled |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Вес | 6.3 кг кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 43" |
| Потужність звуку | 2 х 8 Вт |
| Підтримка HDR | є |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 957х556х85 мм |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 14 447 ₴









