
Телевiзор Thomson Android TV 43" FHD 43FA2S13
10 753 ₴
- Нет в наличии
- Код: 43FA2S13
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Вдосконаліть домашні розваги за допомогою 43-дюймового телевізора Thomson FHD Smart TV! Android TV робить перегляд телевізора ще зручнішим: доступ до більш ніж 400 000 фільмів та телешоу з різних потокових сервісів, інтелектуальне голосове керування за допомогою Google Assistant, вбудований Chromecast для прямої потокової передачі фільмів, музики та відео із сумісних інтелектуальних пристроїв на телевізор. Завдяки елегантному безрамковому дизайну ви можете повністю зосередитися на тому, що відбувається на екрані. Технологія Dolby Audio створює динамічний звук. Вбудований потрійний тюнер дозволяє приймати сигнал через супутникову, наземну антену чи кабель. Таким чином ви зможете приймати всі доступні канали без додаткового обладнання. Все це у чіткому зображенні телевізора FHD Ергономічний пульт дистанційного керування з плавним підсвічуванням дозволяє тримати все під контролем навіть при слабкому освітленні. Швидко отримайте доступ до улюбленої програми за допомогою кнопки ВИБРАНІ. Вбудований Google Assistant дозволяє інтуїтивно керувати телевізором за допомогою голосових команд. Шукайте улюблені фільми, запитуйте рекомендації залежно від вашого настрою або керуйте сумісними інтелектуальними пристроями, і все це за допомогою вашого голосу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Thomson |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Вес | 9.5 кг кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 43" |
| Потужність звуку | 2 х 8 Вт |
| Підтримка HDR | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 955x555х83 мм |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 10 753 ₴








