Відкрийте для себе світ розваг. Ваш Nokia Smart TV з Android робить це можливим. Транслюйте тисячі фільмів та телепередач з Netflix, Disney+, YouTube, Prime Video та ін. І відчуйте все це на кришталево чистому 55-дюймовому екрані. Прямо з вашого дивану. Більше 7000 програм у Google Play, таких як YouTube, захоплюючі ігри, різноманітні телевізійні пропозиції та багато іншого - Потрійний тюнер для прийому ваших улюблених телеканалів - Ергономічний пульт Bluetooth з голосовим керуванням та підсвічуванням кнопок - Google Assistant знаходить потрібні вам відео на YouTube, останні блокбастери або ваші пошукові запити в Goolge Chrome для потокової передачі спортивних подій, музичних кліпів та багато іншого зі смартфона на телевізор. Відтворення відео або музики із зовнішнього пристрою USB. Роздільна здатність екрана 3840 x 2160 (4K UHD). HDR10 8 Dolby Vision. Підтримка звуку dts. Потрійний тюнер для прийому улюблених телеканалів через ефірну антену (DVB-T2) та кабель (DVB-DV).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nokia |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Вес | 15.3 кг кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 55" |
| Потужність звуку | 2 х 12 Вт |
| Підтримка HDR | є |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1233х711х66 мм |
| Тип телевизора | QLED / Quantum Dot |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 18 321 ₴












