
Монітор Asus 27" TUF Gaming VG27AQ (90LM0500-B03370) IPS Black 165Hz
10 990 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM0500-B03370
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
27-дюймовий ігровий IPS-монітор WQHD (2560x1440) із надшвидкою частотою оновлення 165 Гц, призначений для професійних геймерів і захоплюючого ігрового процесу Технологія ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) забезпечує час відгуку 1 мс (MPRT) разом із сумісністю з G-SYNC, усуваючи ореоли та розриви для чітких ігрових зображень із високою частотою кадрів. Сумісність із G-SYNC забезпечує безперебійну гру без розривів завдяки включенню VRR (змінна частота оновлення) за замовчуванням. Сумісність із галузевим стандартом розширеного динамічного діапазону HDR10 для рівнів кольору та яскравості, які перевищують можливості звичайних моніторів Оснащений ергономічно розробленою підставкою для широкого регулювання повороту, нахилу та висоти
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | Nvidia G-Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 5.8 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 620х377-507х211 мм |
| Гарантия | 14 дней |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 27 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Яркость | 350 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 10 990 ₴





