
Мультипіч Tefal Easy Fry&Grill Window EY506840
5 648 ₴
- Нет в наличии
- Код: EY506840
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Отримайте два прилади в одному! Мультипіч Tefal Easy Fry&Grill Window EY506840 та гриль для приготування з мінімальним використанням масла або без нього, а також бездоганне приготування на грилі. Насолоджуйтесь ідеальними результатами приготування завдяки оглядовому вікну, яке дозволяє стежити за приготуванням їжі. КОНТРОЛЬ ЇЖІ ПІД ЧАС ПРИГОТУВАННЯ Слідкуйте за приготуванням їжі всередині, не відкриваючи чашу завдяки оглядовому вікну. 2 В 1 Мультипіч та гриль в одному приладі для універсального та здорового харчування. ТЕХНОЛОГІЯ ГРИЛЬ Для ідеального обсмажування будь-яких продуктів, з антипригарним покриттям та вбудованим дренажем. ТЕХНОЛОГІЯ EXTRA CRISP Безпечна технологія смаження, що забезпечує хрумкі золотисті результати з мінімальним вмістом олії або без неї, а також на 99 % менше доданого жиру* (700 г свіжої картоплі фрі, приготовленої з 8 мл олії в порівнянні з традиційним смаженням у фритюрі з 2 л) ТОЧНИЙ СЕНСОРНИЙ ЕКРАН 2 ручні функції та 8 автоматичних програм, включаючи картопля фрі, нагетси, смажену курку, піцу, м'ясо, рибу, овочі та десерт. БЕЗКОШТОВНИЙ ДОДАТОК Надихайтеся простими та смачними рецептами з додатком, які будуть радувати всю сім'ю день у день. ШВИДКЕ ПРИГОТУВАННЯ Готуйте вдвічі швидше, ніж у класичній духовці (зовнішній тест на приготування проводився на 700 г замороженої картоплі фрі порівняно з конвекційною духовкою Moulinex/Tefal), споживаючи менше енергії. ЄМНІСТЬ XL Місткість 4,5 л - ідеально підходить для великої родини до 6 осіб. 15-РІЧНА РЕМОНТОПРИДАТНІСТЬ Недорога та швидка доставка з 6200 ремонтних центрів по всьому світу в рамках нашого прагнення захистити довкілля та скоротити кількість відходів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Тип управления | Сенсорное |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вес | 5.34 кг кг |
| Габарити | 36.1 x 27 x 32.4 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная чаша | є |
| Крышка | нет |
| Количество программ | 8 шт |
| Нагревательный элемент | металлический ТЭН |
| Нековзні ніжки | відсутні |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Объем чаши | 4.2 |
| Смотровое окно | є |
| Мощность | более 1500 |
| Программы | картопля фрі, курка, нагетси, риба, м'ясо, піца, овочі, десерт, +2 ручих режима: аерофритюр та гриль |
| Рабочая температура | 80 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | Аэрофритюрница (мультипечь) |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 5 648 ₴










