Вафельниця Magio MG-398 володіє всіма необхідними функціями для того, щоб швидко і без клопоту спекти до сніданку смачні та ароматні вафлі. Нагрівальний елемент потужністю 750 Вт забезпечить швидке і рівномірне нагрівання двох робочих поверхонь з антипригарним покриттям. Вафельниці Magio дуже зручні у використанні, вафлі не пригорають і легко витягуються. Завдяки компактним розмірам і фіксатору вафельницю зручно зберігати. На кришці є світлові індикатори живлення і готовності до роботи, що полегшує контролювання процесу приготування. У комплект входить конус для приготування ріжків.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Magio |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикатор готовности | є |
| Индикатор работы | є |
| Антипригарное покрытие формы | є |
| Вес | 1.55 кг кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дополнительно | індикатор готовності, конус для приготування ріжків |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Сменные панели | відсутні |
| Кількість відділень основної пластини | 1 відділення |
| Пластини для вафель | є |
| Пластини для горішків | немає |
| Пластини для грилю | немає |
| Пластини для кексів | немає |
| Пластини для печива | немає |
| Пластини для пончиків | немає |
| Пластини для сендвічів / бутербродів | немає |
| Мощность | 770 Вт |
| Регулировка температуры | є |
| Розміри | 23 х 25 х 10.5 см |
| Ненагревающаяся ручка | є |
| Тип | вафельниця |
| Материал корпуса | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 810 ₴









