Особливості: - Потужність: 245 Вт - Продукти для сушіння: • Овочі • Фрукти • Ягоди • Риба • Трави • Гриби • М'ясо – Кількість секцій: 5 з регулюванням висоти - Об'єм: 9 л – Матеріал корпусу: Пластик термостійкий – Покращена циркуляція повітря - Вбудований таймер – Безперервний час роботи 48 годин - Регулятор температури 35-70 ° С – Автовимикання під час перегрівання – Світлодіодний дисплей – Прозорі піддони дозволяють контролювати рівень готовності продуктів. Електросушіння MG-353 – легкий та зручний спосіб висушити овочі, фрукти, ягоди, гриби, трави чи м'ясо, а також максимально зберегти їх корисні інгредієнти та вітаміни. Пристрій має п'ять містких лотків із пластику. Управління механічне: на корпусі є кнопка включення та ступінчастий регулятор температурних режимів на 8 позицій, що дозволяє вибрати нагрівання повітря від 35 до 70 ° С. Сушка обладнана системою захисту від перегріву – при надмірному зростанні температури нагрівальний елемент автоматично вимикається.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magio |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація роботи | є |
| Автовимкнення | Автоотключение |
| Вес | 2.3 кг кг |
| Высота секции | 3 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Общий объем | 9 л |
| Защита от перегрева | є |
| Знімні піддони | є |
| Количество секций | 5 шт |
| Максимальная загрузка | немає даних |
| Матеріал піддонів | пластик |
| Мощность | 245 Вт |
| Приготування пастили | немає |
| Прозорі піддони | є |
| Регулювання висоти піддону | є |
| Розміри | немає даних |
| Сушіння горіхів | немає |
| Сушіння грибів | є |
| Сушіння зелені та лікарських трав | є |
| Сушіння м'яса (в'ялення) | є |
| Сушіння макаронів, локшини, тіста | немає |
| Сушіння овочів | є |
| Сушіння риби (в'ялення) | є |
| Сушіння фруктів | є |
| Сушіння хліба | немає |
| Сушіння ягід | є |
| Таймер | є |
| Температура сушки | 35 - 70 °С |
| Терморегулятор | є |
| Тип керування | Электронное |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 319 ₴



