За допомогою 8 запрограмованих програм приготування страв стало ще приємнішим і легшим. Встановіть одну з восьми програм, виберіть вагу вашої страви та натисніть "Старт". Мікрохвильова піч визначить режим, оптимальну температуру та тривалість приготування. Щоб ви могли насолоджуватися смачною їжею і легким процесом її приготування. Робоча камера об’ємом 20 л і з LED підсвічуванням Великий об’єм камери дає змогу готувати різноманітні страви в різних об’ємах, а LED підсвітка забезпечить ідеальне освітлення робочої камери та заощадить електроенергію. Поворотний скляний столик діаметром 27 см дає змогу мікрохвилям рівномірно підігріти, приготувати та розморозити ваші страви. Програма Очищення Менше зусиль під час очищення особливо підходить для очищення від легких забруднень. Очищення: Додайте кілька крапель рідини для миття посуду в чашку з водою поставте в чашку з водою ложку, для запобігання затримки закипання помістіть чашку в центр робочої камери і встановіть програму очищення після закінчення програми протріть робочу камеру м’яким рушником і просушіть камеру, залишивши дверцята відкритими. Гриль Ідеальні результати гриля швидко та просто завдяки потужному грилю у вашій мікрохвильовій печі. Комфортне користування Кнопка "Вибране" зберігайте установки для страв, щоб застосувати їх знову, коли це необхідно: Натисніть "зірочку" на панелі керування. Виберіть потрібну потужність. Встановіть тривалість. Підтвердіть налаштування, натиснувши "зірочку" на панелі керування. Швидкий старт Максимальна потужність мікрохвиль натисканням однієї кнопки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Тип управления | Сенсорное |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Выпечка | немає |
| Откидная дверца | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 442 х 260 х 345 мм |
| Гарантия | 14 дней |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр поворотного столу | 27 см |
| Цвет корпуса | Серебристый/черный |
| Максимальная мощность гриля | 1000 Вт |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Объем | 20 л |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Решетка для гриля | є |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | с грилем |
| Тип відкриття дверцят | С помощью кнопки |
| Тип грилю | кварцовий |
Информация для заказа
- Цена: 5 999 ₴








