Мікрохвильова піч Bosch FFL020MS1 виготовляється в сучасному дизайні в стильному корпусі з міцної і довговічної нержавіючої сталі. Модель максимальною споживаною потужністю 1270 Вт забезпечена скляними дверцятами, які відкриваються натисканням кнопки. Її робоча камера, об’ємом 20 літрів, покрита термостійкою емаллю, що очищується від харчових забруднень гідролітичним способом. У камері встановлений скляний поворотний стіл діаметром 27 см і яскраве LED освітлення. Енергія для приготування страв, розморожування продуктів та розігрівання їжі створюється джерелом НВЧ-випромінювання потужністю 800 Вт, а ступінь нагрівання регулюється поворотним перемикачем п’ятьма ступенями. Мікрохвильова піч Bosch FFL020MS1 оснащена вбудованими програмами приготування їжі, функцією автоматичного розморожування та механічним таймером на 60 хвилин. Вона обладнана системами охолодження та захисного відключення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Внутреннее покрытие | нержавеющая сталь |
| Тип управления | Механическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Выпечка | немає |
| Откидная дверца | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 260 х 442 х 345 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр поворотного столу | 27 см |
| Цвет корпуса | чорний із нерж. сталлю |
| Максимальная мощность гриля | немає |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Объем | 20 л |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Решетка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | Обычная (соло) |
| Тип відкриття дверцят | С помощью кнопки |
| Тип грилю | без грилю |
Информация для заказа
- Цена: 4 226 ₴






