Sony KD55X85L 4K Full Array LED із процесором 4K HDR X1 забезпечує високу контрастність як світлих, так і темних ділянок зображення, тому кожна сцена сповнена деталей. Аудіодоріжки у фільмах і музика в добірках мають чистий звук і потужні баси. Природна контрастність Контрастність як світлих, так і темних відтінків залишається природною по всьому екрану завдяки технології Full Array LED і процесору 4K HDR X1. Потужні баси, що торкаються серця Динамічні, драматичні чи музичні сцени – усе буде чутно чітко завдяки потужному динаміку X-Balanced Speaker, з яким екран залишається привабливо тонким.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sony |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 300x300 мм |
| Wi-Fi | є |
| Вес | 17.4 кг кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 55" |
| Потужність звуку | 2 х 10 Вт |
| Підтримка HDR | є |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1228x709x56 мм |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 46 866 ₴












