
Смарт-годинник Garmin Epix Pro Gen 2 47mm Sapphire Carbon Gray DLC Titanium with Black Band (010-02803-54)
34 418 ₴
- Нет в наличии
- Код: 010-02803-54
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Флагманський годинник для мультиспорту з передовими функціями для тренувань, цілодобовим моніторингом стану здоров’я та автономною роботою до 31 дня у режимі розумного годинника. Переглядайте статистику на приголомшливому AMOLED-дисплеї, який захищає міцне сапфірове скло з високою протидією до утворення подряпин. Годинник має оновлений міцний дизайн, оптимізований для більших зап’ясть. Приголомшливий екран AMOLED. До 31 днів автономної роботи в режимі розумного годинника. Яскравий світлодіодний ліхтарик. Розширені тренувальні метрики та інформація про відновлення. Функції для спостереження за здоров’ям та самопочуттям. Технологія SatIQ та багатодіапазонний GPS. Відмінна автономна робота. Годинник пропонує до 31 дня роботи у режимі смартгодинника та до 58 годин у режимі GPS. Вбудований світлодіодний ліхтарик. Змінна інтенсивність світлового променя та червоне світло безпеки покращують вашу видимість на тренуваннях у темряві. Також ліхтарик на годиннику служить як зручне підсвічування, коли ви цього потребуєте. У режимі стробоскопа біле світло чергується з червоним, підлаштовуючись під ваш ритм бігу. Оцінка підйому Hill Score. Розраховує вашу спроможність бігти в гору та оцінює прогрес з плином часу на основі вашого VO2 max та історії тренувань. Функція вимірює бігову силу та витривалість на крутих і довготривалих підйомах та видає оцінку, виходячи з ваших результатів протягом певного періоду часу. Оцінка витривалості. Годинник збирає дані з усіх ваших спортивних занять і визначає вашу спроможність витримувати тривалі зусилля для кращого розуміння, який вплив мають тренування на вашу загальну витривалість. Для оцінки фізичного прогресу цей динамічний показник використовує параметр VO2 max, а також короткострокові та довгострокові тренувальні навантаження та інші фактори. Міцна конструкція. Годинник має міцний спортивний дизайн з 1,4-дюймовим чутливим сенсорним дисплеєм AMOLED, традиційними кнопками та 51-міліметровим полімерним корпусом з титановим безелем та задньою кришкою. Пристрій пройшов випробування на відповідність військовими стандартами США щодо термостійкості, ударостійкості та водонепроникності. Знання — це сила. Дані про ваше здоров’я та тренування мають бути легкими для інтерпретації й надавати практичні поради. Починайте кожен день з ранкового звіту, який легко налаштовується відповідно до ваших потреб, і переглядайте щоденні зведення статистики здоров’я та самопочуття. Використовуйте функцію готовності до тренувань, яка враховує різноманітні показники, щоб допомогти вам максимально ефективно тренуватися та відновлюватись, а також запобігти перевтомі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garmin |
| Цвет | Серый |
| Материал ремешка | Силикон |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | немає даних |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ |
| Акселерометр | є |
| Барометр | є |
| Бездротове зарядження | немає |
| Безпровідна зарядження | немає |
| Будильник | є |
| Вес | 70 г кг |
| Встроенная память | 32Гб |
| Встроенный микрофон | немає |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | WR100 (10 ATM) |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | є |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 1.3" |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| Цвет корпуса | Carbon Gray |
| Колір ремінця | Black |
| Компас | є |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал корпуса | Металл |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операционная система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | є |
| Разрешение экрана | 416 x 416 |
| Розмір ремінця | 125 - 208 мм |
| Розміри корпусу | 47 х 47 х 14.5 мм |
| Серія годинників | Garmin Epix Pro Gen 2 |
| Стекло | Crystal Sapphire |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | GPS, Galileo, GLONASS |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | кругла |
| Время автономной работы | до 16 днів |
Информация для заказа
- Цена: 34 418 ₴






