Винятково деталізована якість 4K для всього вашого улюбленого контенту Переглядайте улюблені серіали, знайомтеся з новими кінофільмами або занурюйтесь у напружену атмосферу ігор. Подаруйте собі телевізор Hisense 4K, який перенесе вас у центр подій. Абсолютно чорне зображення від краю до краю На відміну від більш поширених світлодіодних екранів із підсвічуванням по краях, технологія прямого повноматричного підсвічування рівномірно розподіляє світло по всьому екрану, забезпечуючи рівний і стійкий чорний колір. Точне налаштування кожного пікселя Технологія налаштування пікселів динамічно покращує зображення, забезпечуючи кращу деталізацію та насиченість шарів як у темних, так і у світлих ділянках. Найчистіше вираження кольору Завдяки вдосконаленим вбудованим алгоритмам він також відтворює точніші, природніші кольори. Переглядайте контент у яскравих деталях Завдяки Dolby Vision, декодуванню HDR 10+ та HLG, незалежно від того, чи хочете ви переглянути найновіший контент, чи просто насолодитись улюбленими іграми, цей телевізор відтворює оригінальний контент із кращою деталізацією в тінях та яскравішими сценами. Шари, що визначають історію Отримайте неймовірні враження від перегляду з реалістичною передачею відстані. Завдяки технології адаптивної глибина ШІ ваш телевізор зможе якісно показати звивисту дорогу, яка веде до засніженої гори з чіткими контурами гребнів і вершин. Бездоганне зображення заслуговує на захоплюючий звук Звук лунає звідусіль, без необхідності встановлювати кілька колонок. Ви почуєте більш насичені баси, відзначите чіткіші діалоги й будете вражені тим, як це змінює ваші враження від перегляду фільмів, прослуховування музики та ігор. VIDAA — простота у використанні, швидкість і безпека Легкий доступ до понад 150 каналів ефірного, кабельного, супутникового, цифрового та потокового контенту в одному місці. Легке та швидке перемикання між улюбленим контентом. Покращуйте процес гри Грайте на повну за допомогою ігрового режиму Plus. Це набір технологій (60 Гц, VRR та ALLM), що забезпечують плавну та безперебійну роботу в іграх. Відчуйте себе, як на стадіоні, не виходячи з дому Спортивний режим зі штучним інтелектом забезпечує найвищу якість зображення та звуку для найкращих вражень від перегляду. Стадіон виглядає зеленішим, ніж будь-коли. Захоплюючий, об’ємний звук гарантує неймовірні враження від перегляду матчу! Плавні зображення без розмивання Завдяки високій частоті оновлення, інтуїтивному видаленню шуму для чіткого зображення об’єктів, що швидко рухаються, і вставці перехідних кадрів у ваш улюблений контент, коли це необхідно, ви можете насолоджуватися бездоганною плавністю зображення від початку до кінця, не пропускаючи жодної деталі. Інтелектуальна оптимізація в режимі реального часу Ваш віртуальний телевізійний технічний фахівець у режимі реального часу допоможе вам отримати максимум насолоди від перегляду. Повний контроль у ваших руках За допомогою пульта керування голосом Hisense ви можете керувати телевізором одним натисканням кнопки. Ставте на паузу, відтворюйте, зупиняйте, перемотуйте, прокручуйте вперед, переходьте між контентом, взаємодійте з улюбленими віртуальними помічниками тощо за допомогою одного простого пристрою. Ваш улюблений контент на більшому екрані Передавайте відеоконтент із мобільного телефона на телевізор і переглядайте ще більше контенту на великому екрані.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hisense |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | VIDAA |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 400x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | немає даних |
| Вес | 10 кг кг |
| Вага без підставки | 10 кг |
| Вага з підставкою | 10 кг |
| Версия Bluetooth | немає даних |
| Внутренняя память | немає даних |
| відео | AVI, MP4, MKV, TS, FLV, WMV, MOV, WEBM |
| Відстань між ніжками | 893 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 50" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Энергопотребление | 130 Вт |
| Комплект поставки | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Контрастность | 4000:1 |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | немає даних |
| Потужність звуку | 2 х 8 Вт |
| Процесор зображення | немає даних |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | HDMI/AV/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1119х649х80 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 1119х702х274 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технології звуку | немає даних |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Фото | JPEG, BMP, PNG, GIF |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Время отклика | немає даних |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 16 056 ₴












