
Монітор Acer 27" Vero RS272bpamix (UM.HR2EE.017) IPS Black
4 926 ₴
- Нет в наличии
- Код: UM.HR2EE.017
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Vero RS272bpamix Для максимальної гнучкості Ця серія відображає відданість Acer захисту навколишнього середовища. Він на 85% складається з пластику PCR (переробленого після споживання), на 5% OCB (пластика, пов’язаного з океаном) і використовує 100% перероблювану упаковку. Vero RS272bpamix це надійний компаньйон для ігор. Всі переваги технології Radeon FreeSync втілені у тонкому IPS-моніторі. Технологія IPS – запорука того, що на екрані з високою роздільною здатністю всі кольори виглядають яскраво, соковито та природно. Завдяки високій частоті оновлення 100 Гц і технології Visual Response Boost, що забезпечує час відгуку 1 мс, під час гри кадри плавно змінюватимуть один одного практично без ефекту розмитості. Технологія VRB дозволяє зменшити час відгуку MPRT (Moving Picture Response Time) до 1 мс. Це досягається завдяки швидкому вимкненню підсвічування або порожнім чорним вставкам між кадрами (їх ще називають «мерехтіння»). Цей ефект менш помітний при швидкій зміні кольорів. Radeon FreeSync дає можливість забути про перешкоди, затримки, спотворення та «розриви» зображення, які не дають повністю поринути у світ гри. Сучасні технології гарантують ідеальне відтворення навіть за високої частоти кадрів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 4.14 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 620x470x220 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 1300:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 75х75 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | немає даних |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 21 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 4 926 ₴


