
Монітор MSI 23.6" Optix G24C4 E2 VA Black Curved 180Hz
5 061 ₴
- Нет в наличии
- Код: G24C4 E2
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ПОВНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ В ГРУ Ключовою особливістю моніторів Optix є екран із вигнутою поверхнею, кривизна якого, рівна 1500R, є оптимальною як для комп'ютерних ігор, так і для звичайних програм. Але саме в іграх такий екран виявить свої основні переваги, адже він забезпечує набагато глибше занурення у гру порівняно із звичайними. ЧАСТОТА ОНОВЛЕННЯ 144 ГЦ + ЧАС ВІДГУКУ 1 МС Ігрові монітори MSI використовують VA-матриці зі світлодіодним підсвічуванням і мають високу частоту оновлення – 144 Гц, що робить їх оптимальним вибором для динамічних ігор, таких як шутери від першої особи, файтинги, гоночні та спортивні симулятори, стратегії в реальному часі. У всіх цих жанрах від гравця потрібна швидка реакція у відповідь на те, що відбувається на екрані, тому підвищена частота оновлення є цілком відчутною перевагою над суперниками по мережній грі. ПЛАВНІСТЬ У ДИНАМІЦІ Завдяки підтримці технології AMD FreeSync, геймерські монітори MSI серії Optix видають плавне і якісне зображення в динамічних іграх без неприємного візуального ефекту «розриву кадру». АДАПТИВНА СИНХРОНІЗАЦІЯ AMD ADAPTIVE SYNC ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ЗОБРАЖЕННЯ Щоб підвищити якість зображення у динамічних комп'ютерних іграх, у ігрових моніторах MSI використовується технологія AMD Adaptive Sync. Вона синхронізує частоту оновлення екрана з частотою виведення кадрів графічним процесором AMD, тим самим усуваючи візуальні артефакти на кшталт «розриву кадру». З таким монітором ви зможете насолодитися грою саме в тому вигляді, як її задумували розробники - з максимальною якістю зображення. ТЕХНОЛОГІЯ Anti-Flicker Екран стандартних моніторів мерехтить із частотою близько 200 Гц. Це непомітно неозброєному оку, проте може негативно позначитися на самопочутті людини під час тривалого використання монітора. Технологія Anti-Flicker, реалізована спеціалістами MSI, бореться з цією проблемою шляхом придушення мерехтіння екрана. ЗНИЖЕННЯ ІНТЕНСИВНОСТІ СИНЬОГО СВІТЛА Монітори Optix вміють знижувати інтенсивність випромінювання екрану в синій складовій видимого спектру зменшення втоми очей під час тривалих ігрових сесій. ШИРОКІ КУТИ ОГЛЯДУ – 178°С Широкі кути огляду дають більше свободи під час встановлення ігрового монітора MSI без компромісів з погляду якості зображення. При погляді під кутом кольору на його екрані спотворюватимуться значно менше в порівнянні з моніторами, що володіють скромнішими кутами огляду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 3.5 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 536.7х429х225.4 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.6" |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 35 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 5 061 ₴






