Релейні стабілізатори напруги LPT-1000RD (700W) - це ідеальне рішення для забезпечення домашньої або офісної техніки стабільною вихідною напругою. Представлена модель стабілізатора напруги релейного типу LPT-1000RD (700W) відрізняється високими якісними і технічними характеристиками, не дивлячись на простоту своєї конструкції. Релейний стабілізатор LPT-1000RD (700W) легко впорається з поставленими завданнями і убезпечить техніку від мережевих перевантажень, амплітудних стрибків напруги і короткого замикання. Основні властивості: • Робоча напруга: 140В ~ 260 В • Частотний діапазон: 50/60 Гц ± 1 • Тип індикації: LCD • Форма вихідної напруги: Правильна синусоїда • Кількість розеток: 4
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Количество фаз | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Вес | 3.05 кг кг |
| Вес (кг) | 3.05 |
| Вихідна Частота, Гц | 50/60 |
| Выходное напряжение | 220 В ± 10% |
| Вихідна напруга, В | 220 ± 10% |
| Вихідна частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Вихідні роз'єми | розетка |
| Вихідні розетки, шт | 4 х СЕЕ7 |
| Вольтметр | цифровий |
| Вхідна Частота, Гц | 50/60 +/- 1 |
| Входная вилка | 1 х СЕЕ7/7 |
| Вхідна напруга,В | 140-260 |
| Вхідна частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Відносна вологість (без конденсату) | немає даних |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | є |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для котлів | Нет |
| Для побутової техніки | Да |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діапазон вхідної напруги | 140-260 В |
| Предохранитель | немає даних |
| Захист | підвищеної/зниженої напруги, перевантаження, короткого замикання |
| Захист від високовольтних імпульсів | немає |
| Захист від зниженої напруги | є |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрузки | є |
| Защита от перегрева | немає |
| Защита от помех | немає |
| Захист від підвищеної напруги | є |
| Клас пило- та вологозахисту | IP20 |
| Кількість вихідних роз'ємів | 4 |
| Кількість ступенів стабілізації | немає даних |
| Монтаж | Напольный |
| Потужність активна, Вт | 700 |
| Потужність номінальна, Вт | 700 |
| Потужність повна, ВА | 1000 |
| Похибка стабілізації | 10 % |
| Розміри виробу, мм | 175 х 175 х 150 мм |
| Ручка для переноса | немає |
| Струм спрацьовування захисту, А | немає даних |
| Температура довкілля | 0-40 °С |
| Тип підключення стабілізатора | вилка |
| Тип стабилизатора | Релейный |
| Час перемикання, мсек | < 10 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
| Материал | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 2 117 ₴






