
Смарт-годинник Garmin Venu Sq 2 Music Light Gold Aluminum Bezel with White Case and Silicone Band
9 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 010-02700-81
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
МЕНШЕ ЗАРЯДЖАЙ, БІЛЬШЕ КОРИСТУЙСЯ Завдяки автономній роботі до 11 днів у режимі смарт-годин та до 26 годин у режимі GPS вам не доведеться щовечора знімати годинник, щоб зарядити їх, тобто ви можете стежити за своїм самопочуттям цілодобово. ГЕЙ! ГАРНИЙ ГОДИННИК! Смарт-годинник Venu Sq 2 має елегантний дизайн, який підходить до будь-якого одягу та будь-якої частини вашого дня – і ви навіть можете налаштувати їхній вигляд за допомогою змінних ремінців. Яскравий AMOLED-дисплей та додатковий режим постійної включеності означають, що ви можете легко розглянути інформацію на екрані з першого погляду. СТВОРЕНО, ЩОБ РУХАТИСЯ З ВАМИ Від міцного скла Corning Gorilla Glass 3 до легкого алюмінієвого безеля і зручного силіконового ремінця – цей розумний годинник створений таким, щоб не відставати від вашого способу життя. ЧАСТОТА ПУЛЬСУ – НА ЗАП`ЯСТІ Цей фітнес-годинник перевіряє ваш пульс кілька разів на секунду і сповіщає, якщо він занадто високий або низький у стані спокою. Також допомагають оцінити, наскільки інтенсивно ви працюєте під час активності, навіть під час плавання. ЕНЕРГІЯ ТІЛА BODY BATTERY Переглядайте рівень енергії тіла протягом дня, щоб знати, коли ваше тіло має достатньо енергії та готове до активностей, або виснажено та потребує відновлення сил за допомогою спокійного сну. ВІДСТЕЖЕННЯ І ОЦІНКА СНУ Майте уявлення про те, як ваше тіло відновлюється за допомогою нашої вдосконаленої функції відстеження сну. Після пробудження ви отримаєте оцінку сну, його розподіл на стадії, рівень кисню в крові та частоту дихання, а також докладну інформацію для покращення якості сну. ВІДСТЕЖЕННЯ РІВНЯ СТРЕСУ Дізнайтеся, наскільки спокійно, врівноважено чи напружено проходить ваш день – за допомогою постійного відстеження рівня стресу. Нагадування про розслаблення навіть запропонують вам виконати коротку дихальну вправу, коли годинник виявить у вас високий рівень стресу. ЗНІМОК ЗДОРОВ'Я Зареєструйте 2-хвилинний сеанс, щоб записати ключові статистичні дані, включаючи частоту пульсу, його мінливість, рівень кисню в крові, частоту дихання та рівень стресу. Потім створіть звіт із цієї статистики, щоб поділитися ним через програму Garmin Connect на сумісному смартфоні. ДЛЯ ЗДОРОВ'Я ЖІНОК Використовуйте програму для смарт-пристроїв Garmin Connect, щоб відстежувати свій менструальний цикл або вагітність. Реєструйте симптоми, отримуйте рекомендації щодо фізичних вправ та харчування тощо. Навіть переглядайте та реєструйте деталі на зап’ясті за допомогою програми Women’s Health Tracking.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garmin |
| Цвет | Белый |
| Материал ремешка | Силикон |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | немає даних |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth |
| Акселерометр | є |
| Барометр | є |
| Бездротове зарядження | немає |
| Безпровідна зарядження | немає |
| Будильник | є |
| Вес | 38 г кг |
| Встроенная память | 4 ГБ |
| Встроенный микрофон | немає |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | WR50 (5 ATM) |
| Вібромотор | немає |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | є |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 1.41" |
| Змінний ремінець | Да |
| Цвет корпуса | White |
| Колір ремінця | White |
| Компас | є |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал корпуса | Металл + пластик |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операционная система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | є |
| Разрешение экрана | 360 х 320 |
| Розмір ремінця | 125 - 190 мм |
| Розміри корпусу | 40.6 x 37 x11.1 мм |
| Серія годинників | Garmin Venu Sq 2 Music |
| Стекло | Corning Gorilla Glass 3 |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | GPS, Galileo, GLONASS |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | прямокутна |
| Время автономной работы | до 11 днів |
Информация для заказа
- Цена: 9 999 ₴









