
Моноблок Acer Aspire C24-1800 (DQ.BM2ME.001) Black
25 389 ₴
- Нет в наличии
- Код: DQ.BM2ME.001
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Для безкомпромісної продуктивності вибирайте моноблок Aspire серії C, адже він містить найновіші процесори Intel, графічну карту та безліч можливостей надшвидкого під’єднання. Пристрій має вишуканий вигляд та ергономічний дизайн і пропонує серйозну потужність для вашої домашньої робочої станції. Безкомпромісна ефективність Досягайте нових рівнів ефективності з найновішими процесорами Intel Core та графічною картою NVIDIA, що задовольнять усі ваші потреби завдяки блискавичній пам’яті та твердотільному диску. Ваш ПК може більше Процесори Intel Core максимізують реальні показники продуктивності та співпраці завдяки ще більшій потужності, яка необхідна для багатозадачності й виконання завдань. Забезпечення всіх з’єднань Насолоджуйтеся швидким, надійним з’єднанням із Wi-Fi 6E. Aspire серії C також має Bluetooth 5.2 і повнофункціональний інтерфейс Thunderbolt 4 та підтримує широкий ряд варіантів з’єднання для всіх ваших периферійних пристроїв. Оптична чіткість Моделі Aspire C із різноманітними розмірами дисплеїв і варіантами роздільної здатності мають вузькі рамки та неймовірне співвідношення розмірів дисплея і корпуса, екран із можливістю нахилу (від -5 до 25°) і технологію Acer BlueLightShield для комфортного перегляду. Конфіденційні відеовиклики Завдяки вебкамері Super HD на 5 МП та двом стереомікрофонам залишайтеся на зв’язку з друзями та родиною так, ніби вони поряд. Крім того, зберігайте приватність особистого життя: зручний затвор для вебкамери забезпечить вам спокій. Яскравий вигляд Тонкий Aspire C з ергономічним і мінімалістським дизайном забезпечує виняткову економію місця та можливості впорядкування кабелів – він сумісний із VESA, його можна легко монтувати на стіні, щоб використати простір на максимум без відволікаючих чинників. Acer EyeSense Ваш пристрій може виявляти присутність, увагу та наміри користувача в реальному часі, що дозволяє покращити цифрову якість життя. Пристрій має такі розумні функції, як автоматичне затемнення екрана, заміна зображення з камери, аватари тощо, а з технологією Acer EyeSense він став ще розумніший. Захистіть свою конфіденційність Автоматично блокуйте комп’ютер, коли сторонні користувачі спробують скористуватися вашим пристроєм. У разі виявлення шпигунів ви також отримаєте сповіщення, щоб захистити свою конфіденційність. Енергоефективність Покращуйте енергоефективність невимушено й непомітно. Яскравість екрана зменшиться, коли ви відійдете від екрана, і збільшиться, коли ви повернетеся. Персоналізовані аватари Приєднуйтеся до зустрічі із власним аватаром залежно від вашого настрою або особистості.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Цвет | Черный |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | 12450H |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1xHDMI |
| LAN | 1 Гбит/с |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.x | 3 + 1 Type-C |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 2.0 - 4.4 ГГц |
| Вес | 5.7 кг кг |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 540.4x405.2x37.3 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Кардридер | немає |
| Клавіатура та миша в комплекті | бездротові |
| Количество ядер | 8 |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Микрофон | С микрофоном |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операционная система | без ОС |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 65 Вт |
| Разрешение экрана | 1920 x 1080 |
| Сенсорный экран | немає |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип накопителя | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR4 SDRAM |
Информация для заказа
- Цена: 25 389 ₴











