Монітор MSI серії PRO MP 223 належить до серії моніторів MSI PRO для бізнесу. Ця серія не тільки має зручність, необхідну ділову люди, але і дуже приємний зовнішній вигляд. Розмір екрану 21,45" розроблений з урахуванням спрощеної продуктивності та способу життя. Дисплей, сертифікований TÜV, захищає зір та зберігає здоров'я очей. Технологія Anti-Flicker запобігає напруженню та втомі очей. Технологія Less Blue Light ефективно знижує рівень синього світла, яке може завдати серйозної довгострокової шкоди вашим очам. Ергономічне програмне забезпечення, Display Kit, забезпечує найбільш зручний інструмент, правильний колір та режим відображення для вас при роботі з ним щодня. Панель VA із кутом огляду 178° забезпечує захоплюючу чіткість екрану. Частота оновлення 100 Гц забезпечує найкращий перегляд. Зберігайте гнучкість для різних пристроїв завдяки кільком джерелам вхідного сигналу: HDMI та D-Sub (VGA). Стандартна конструкція із кріпленням VESA.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1xHDMI |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вес | 2.4 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 495х386х182 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 21.45" |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 75х75 мм |
| Угол обзора | 170°/160° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 3 097 ₴










