Для захисту очей користувача та підвищення комфорту при тривалому перебуванні за комп’ютером у моніторі реалізовані спеціальні технології, що пригнічують мерехтіння екрана (MSI Anti-Flicker) та знижують інтенсивність синього світла (MSI Less Blue Light). Крім того, екран має матове Anti-glare покриття, що усуває світлові відблиски. Вища частота оновлення 75 Гц. Дисплей із вищою частотою оновлення забезпечує кращі враження від перегляду. Крім того, чим більша частота, тим менше навантаження ляже на ваші очі. Сумісність із VESA-кріпленнями. Цей монітор сумісний з настінним кріпленням та настільними кронштейнами стандарту VESA, наприклад, із кронштейном MSI MT81. Два краще, ніж один. Підвищіть свою продуктивність і досягайте більшого за менший час Два відеоінтерфейси. Наявність кількох інтерфейсів (HDMI та DisplayPort) дозволяє підключати монітор PRO MP243 до різних джерел відеосигналу. Зручний cлот для аксесуарів. Насолоджуйтеся чистим столом завдяки слоту для аксесуарів, куди ви можете покласти ручку або смартфон, щоб не пропустити жодного важливого повідомлення. Під комфортним кутом. Підставка монітора дозволяє із зручністю задавати кут нахилу екрана. Зручне програмне забезпечення. Ексклюзивна програма MSI Display Kit пропонує додаткові функції та налаштування для вашого монітора. Підтримка формату Full-HD 1080P для стрімінгу та онлайн відео. Даний монітор має роздільну здатність 1920x1080 пікселів і підтримує популярний формат відео Full-HD 1080p. Широкі кути огляду. Завдяки широким кутам огляду 178 ° і по горизонталі, і по вертикалі, кольори на екрані не зазнають істотних спотворень, коли ви дивитеся на монітор збоку. Два вбудованих динаміки. Завдяки двом вбудованим динамікам ви можете прослуховувати аудіофайли, відвідувати онлайн-конференції або редагувати відео в будь-який час без зовнішнього динаміка чи навушників.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1xHDMI |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 2.9 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 542х429х182 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Контрастность | 4000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 75х75 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 3 459 ₴








