
Смартфон Realme C67 6/128GB Dual Sim Black Rock
6 792 ₴
- Немає в наявності
- Код: RMX3890 6/128 black
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Відкрийте нові грані можливостей із Realme C67! Realme C67 - це телефон нового покоління, який перевершить ваші очікування. Він оснащений 6.72-дюймовим Full HD+ IPS дисплеєм, що забезпечує яскраві кольори та чітку графіку. Завдяки частоті оновлення 90 Гц, ви отримаєте неймовірні враження під час перегляду відео або виконання інших завдань. Головною особливістю Realme C67 є його фотографічна система. Девайс оснащений двома задніми камерами на 108 Мп та 2 Мп. Фронтальна камера з роздільною здатністю 8 Мп дозволить вам робити яскраві та чіткі селфі, а також ідеально підійде для відеодзвінків. Realme C67 - це ідеальне поєднання функціональності, стилю та доступної ціни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Realme |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 185 г кг |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Встановлена ОС | Android 14.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.6x75.4x7.6 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.72" |
| Захист від пилу і вологи | IP54 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Основа камери | 108+2 Мп |
| Потужність заряджання | 33 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Серія | Realme C67 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 4x2.8 ГГц + 4x1.9 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
| Стандартний зв’ язок | 4G (LTE) |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 792 ₴


