
Смартфон Oscal Tiger 12 12/256 GB Dual Sim Cerulean Blue
7 699 ₴
- Немає в наявності
- Код: Tiger 12 12/256GB Blue
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Oscal Tiger 12 – це смартфон компанії Blackview, який легко завоює ваше серце. Він підкорює своїм стильним дизайном і остаточно закохує технічними характеристиками. Потужна батарея на 5000 мАг, 8-ядерний процесор, NFC, інноваційна операційна система – це ще не всі фішки нового «тигра». Три кольори, щоб підкреслити вашу індивідуальність Завдяки тонкому корпусу Oscal Tiger 12 приємно тримати у руці. Його товщина складає всього 8,35 см. Можна вибрати смартфон одного із трьох кольорів: Blue, Grey, Purple. 6,78” для перегляду фільмів, ігор та веб-серфінгу Телефон Oscal Tiger 12 має великий дисплей FHD+ 6,78 дюймів. Його роздільна здатність 1080*2460, а динамічна частота оновлення становить 120 Гц. Яскраві кольори, висока чіткість, комфорт для очей роблять цей смартфон ідеальним для повсякденних завдань. Весь світ у кадрі Основна камера смартфона Oscal Tiger 12 – Samsung ISOCELL GW3 64-Мп. З нею ви отримаєте чудові кадри за будь-яких умов. Знімайте пам'ятки, друзів, краєвиди. Діліться неперевершеними селфі, зробленими на передню камеру 13 Мп. Великий запас енергії У телефоні використано батарею ємністю 5000 мАг. Вона дозволить пристрою працювати до 430 годин у режимі очікування. Крім того, доступна швидка зарядка 33 Ватт. Телефон, здатний багато на що Смартфон працює на 8-ядерному процесорі MediaTek Hеlio G99 6 нм із частотою до 2,2 ГГц. Це значно розширює його технічні можливості. Ви можете завантажувати на нього вимогливі ігри та програми. Вирішуйте самі, скільки оперативної пам'яті вам потрібно За замовчуванням у телефоні використовується ОЗП 12 Гб. Але за потреби її обсяг можна збільшити ще на 12 Гб. Підтримка TF-карток до 1 Тб Об'єм внутрішнього сховища у смартфоні Oscal Tiger 12 станоить 256 Гб. Якщо ваші фото, відео, документи займають більше місця, просто вставте у пристрій TF-карту до 1 Тб. Більше не потрібно вибирати між другою сім-картою та карткою пам'яті У смартфоні три слоти для карток: 2 для SIM-карток, 1 для TF-картки. Більше не доведеться шукати компроміс між додатковим місцем для зберігання файлів та картою другого оператора. Телефон Oscal Tiger 12 можна використовувати для оплати в магазині, оскільки він підтримує NFS. Ще одна перевага смартфона – швидка зарядка, яка займе не більше години. Операційна система майбутнього Якщо ви тільки маєте познайомитися з операційною системою DokeOS 4.0 на базі Android 13, ви знайдете для себе безліч корисних функцій, які спрощують користування смартфоном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oscal |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 198 г кг |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Встановлена ОС | Android 13.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 168.5х76.6х8.35 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.78 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | чохол + скло |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол + скло |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Основа камери | 64+2 Мп |
| Потужність заряджання | 33 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2460x1080 |
| Серія | Oscal Tiger 12 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
| Стандартний зв’ язок | 4G (LTE) |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 699 ₴









